PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa ja sam recimo kontao probati PUBG na Xbox, ova free verzija mi dodje super jer je koncept igre isti ili vrlo slican
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve je skoro isto, s tim da u Fortnite ima gradjenje. Skupljas materijal i mozes napraviti zidove, stepenice itd. I mozes rusiti zidove kuce, krov. Meni djeluje i zanimljivije od PUBG. Probat cu na PS4, kao sto ti rece, taman da ne moram PUBG kupovat :D
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Da ovo ne bude spoj PUBG i Minecrafta :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gledao sam malo streamove, ljudi naprave sebi bazu citavu haha Mada vecina koristi da se popne na nesto i slicno.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hoćeš ti igrati? Ali duže od dva sata :D
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Cemo da vidimo, probati hocu a da li cu ostati ...
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kakvi klošari.. oni nekog prozivaju? Pokupili sve moguce od arme.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa lik koji je napravio PUBG jer kreator moda za Armu :D Ali kako god, ne moze nekog prozivat zbog kopiranja ideje i nadogradjivanja iste. To je normalna stvar.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije njegova ideja, i on ju je kopirao, samo što su oni prvi postigli značajan uspjeh s ovom idejom u gamingu.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne mozes samu ideju zabraniti, battle royale ko battle royale.
    Onda bi fps deathmatch bio samo jedan a ima ih na hiljade :D
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa normalno da će izdati prvo battlu kad ljudi imaju 10 puta bolju i stabilniju igru..
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koliko ste nahvalili taj fortnight pogledah ga na yt da bog sacuva da oni meni daju 30 eur ja ono ne bi igrao ali svakome svoje.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    I meni malo izgleda šega sa onom grafikom. U međuvremenu, 1,5 miliona PUBG igrača na Steamu u isto vrijeme :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    “So, battle royale is just about last man standing, it’s a simple game mode, and we’re not claiming any kind of ownership over the game mode or genre itself, it’s not for us to even comment,” he explained.

    https://www.vg247.com/2017/09/25/pu...ic-games-and-the-fortnite-battle-royale-mode/

    "Zombi-land" mod postoji jako dugo. Od DayZ moda se pojavilo dosta igara. 7 days to die, h1z1, rust, ark itd su stekle veliku popularnost ali je zanimljiovo da za toliko godina nije izasla ni jedna AAA igra u tom stilu. Sve i jedna je u nekom early access fazonu. DayZ je pune četiri godine early access igra.

    Cisto sumnjam da cemo dobiti PUBG-like igru iz EA, ubisofta ili actia. Ubisoft mozda nesto i izbaci ali ne vjerujem da ce PUBG postati trend kao sto je to TDM/DM, moba, tank simulation itd. Long story short, mislim da bolje od PUBG necemo vidjeti.

    I hope I'm wrong.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma uvijek naleti tako nesto niotkud popularno, jedno vrijeme je bio World of Tanks, pa Minecraft, pa Rocket League, pa Overwatch...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Fortnite 100fps sve na max 1440p rez, cak nije toliko ni arkadna igra, ima recoil i bullet drop
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Shooting ce biti izmijenjen, tj otezan u sljedecem patchu cini mi se. Ja bih probao da nemam TXTV internet :D
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Prvu partiju zavrsi 28mi, a drugu 9ti neki me smrad snajperom skinuo :p