Pokémon GO

Discussion in 'Igre i konzole' started by aNaToMiC !, Jul 10, 2016.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    jesam ja, Charmander stajao kraj tute od dijeteta mi xD jos samo da skontam kako ide battleanje

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ja evo hocu da probam da namjestim na iOS-u preko karafeke mijenjanja regije i ostalog pa da probam, trebam samo da odlucim da cu to raditi i da nadjem adresu u US/NZ/AUS :D :D
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Evo da se i ja javim, do sad imam 8, ali ovdje gdje ja zivim nema ni jednog, moram do drugog sela ici da ih hvatam, jer je tek tu mapirano par kuca na guglu. U tri sela od jedno sveukupno 10k stanovnika, mapirano 5 objekata, i na zalost pokemoni se samo oko njih spawnaju. Helem u njemackoj se nastavlja moja misija da postanem najbolji trener :D
    Vedo, moras biti lvl 5 i naci gym, i tu se mozes sa drugim boriti.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    al koliko citam battle sistem je jednostavan skroz, automatski. Mnogo bi bolje bilo da su stavili klasicni Pokemon borbeni sistem.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar gimmick, slaba igra
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ima li ko sa iPhone-om? da mi baci koju je adresu koristio i ostale postavke? :D ako ko naleti, neka pomogne da se pridruzi jos jedan trener :D
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Pokemon GO next level tactics...

    [​IMG]

    Ovi će sve uraditi samo da ne moraju hodati i tražiti okolo! :mrgreen:
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam uhvatio 10ak zasad, nije neka sreća ni u Gradačcu ali se nađe pokoji ovako usput, na stepenicama, u Bingu :D

    Vuče bateriju nenormalno i jako loše ovo radi sve, pali se dugo, uvijek onaj loading i to i šteta što nisu bolje ovo odradili. Kao što Pelikan reče, gimmick. Možda bude poslije bolje doduše, dvorane i to :D
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    kazu da se mnogo manje trosi baterija ako se skine offline mapa grada/drzave
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Gdje offline, u Google Maps ili u igri ima opcija?
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Google Maps API

    U app gmaps ima offline areas, oznacis dio mape koji zelis, tako sam procitao..
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Jap, jer manje internet trosi. takodje treba iakljuciti AR, i onda se solidno moze igrati. Usput jel ko nasao kakvu teretanu ili shop, kod mene nista nema, j*bem ti selo
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    gym tek kad predjes 5. lvl, je li moze se ikako poigrati na 4.1.2 androidu?
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ne moze nazalost, rodjak ima isti problem, 4.4 minimalno.Usput ja level 5, hocel se ko tuci :) al po mogucnosti da ima arena u bosni?
     
  16. Decerto

    Decerto Komšija

    Kad ce taj Pokemon GO izaci na EU playstore-u ? Jel se trenutno moze samo instalirati preko kog .apk-a ?
     
  17. efo

    efo Komšija

    Nemoj dzaba zivce gubit, igra crasha svakih 15 minuta i crpi bateriju brutalno. S druge strane, zanimljiv je koncept, igra ima potencijala. Kad virtuelna realnost zavlada, pokemoni bi mogli biti jebeno zanimljiva igra.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    samo da ubace jos klasicni PvP sistem i sreci nigdje kraja.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jel to svako Charmandera pronadje, i ja samo sto sam izisao napolje Charmander chuchi :)