Pokémon GO

Discussion in 'Igre i konzole' started by aNaToMiC !, Jul 10, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    svako dobije odmah da bira jednog od 3 originalna startera (charmander, bulbasaur i squirtle)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima li kakav paket za Ultra korisnike da je dobro za ovo :D Kod mene citavo drustvo igra, nisam u toku haha
     
  3. Neraa

    Neraa Aktivista

    Ako ti je mob dual sim,uzmes sa nekim haloo paket 2 broja za 4 km, na svakom broju 2km kredita i internet po 555mb besplatno za narednih 6mj . Idealno za ovoga :D
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i vi svasta igrate :p
    ja mislio ovdje ozbiljna raja ,kad ono sve "klinci" :p
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad sam sreo dva lika na Velesicima, fataju haha Otisli danas poslije posla s pive na pivu i fatali usput :D
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

    Evo za Eronet :[​IMG]
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Bas me interesuje da li ce nas neki operater napraviti neku reklamu vezano za pokemone vezano za mobilni internet :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bolje da se drogirate ko sva normalna omladina nego sto pokemone ganjate :D
     
  9. vutra

    vutra Komšija

    Uhvatio Zubat-a u kući :smt105
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eh to Giga nije lose. Uzelo mi je pola marke kredita za sat vremena na Ultra Surf, s tim da je bio i messenger aktivan, i viber, sto i nije tako lose
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ima jos do 23. mislim akcija iz bht, 1Gb - 1KM - 24h
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ukljucio onaj item Incense i izisao na terasu, nahvatao nekih pokemona, imal sta da valja od ovoga

    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema, tek kad budes veci level dolazit ce jaci

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    eo i ja instalirah konacno, nema nista po kuci trenutno, vidjecemo poslije :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Hahah, na Jadranu vidim masa momaka hodaju ko zombie i bulje u mobitele, bacim oko kad ono stvarno skoro kod svakog mapa ovih Pokemona na ekranu xD

    Btw, igra je izasla oficijelno i u Njemackoj, moglo bi znaci uskoro i ostatak Eu.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Izasla je jutros i za UK, ja se nadam da se i za Irsku kroz dan-dva.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sa $17 pa u nekom trenutku gotovo na $30 je skočila cijena dionice Nintenda. Koliki su mazlumi i kakve licence imaju davno bi prestali sa forsiranjem hardwarea. Nikada neće ponoviti uspjeha Wii-a, kako bi išlo ko halva da imaju ove igre tipa Pokemon i Zelde na ps4 i xbone ...
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    NX ako bude hibrid onda bi se lako mogao pojaviti pravi Pokemon MMO za tu handheld/kucnu konzolu. Nakon ovog Pokemom Go hajpa mislim da bi to bila bas killer-app.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Koji ste tim izabrali/cete izabrati? :D
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma da urade HD remaster nekog Pokemona/Zelde za PS4 i XBone i eventualne prethodne generacije ako se ne bi prodalo u min. 20 miliona komada ništa onda ne bi :D