Pokémon GO

Discussion in 'Igre i konzole' started by aNaToMiC !, Jul 10, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel ovo Kenny "Fu*king" Powers :lol: :lol:
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kako raja stojite sa lvl-ima? Ja sam 13, ovdje gdje sam trenutno pokestop na svakom kamenu, teretana isto tako puno, Juce prvi put preuzeo tetrtanu :D i dobio zasluzenih 10 golda.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    15. Dosadilo je vec. Imam nekih 60 pokemona u pokedexu i vec danima ne vidjam nove pokemone uopste, ni da se spawnaju. Jedino jaja, ali to je presporo, niti je nesto zanimljivo. Juce dva sata bio u parku, dva lure bacena sve vrijeme i dobio milion pidgeya, milion zubata, milion drowzeeja i dva machopa lol Not fun
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ja imam 55, meni jos nije jer pogototovo kako sam doso u njem ima arena dosta i recimo nikad ne nestaje loptica, jos samo da uvedu pvp.
    Edit: ljudi dosli sa dijecom u burgerking a ja ganjam pokemone, eh..
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja izbrisao, nisam otvorio aplikaciju 15 puta..

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  7. Esh

    Esh HWB

    Nije dovoljno što "hejtuješ" igru po Fejsu, već i po forumu :D
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uvijek. Cow clickers su beton. Svi smo znali da ce biti odlicno ovo ljeto i da ce dopizdit :)

    Kao no mans sky.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Mislim da ce biti puno interesantnije sad kad navale igre na isti fol drugih brandova..
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Zna li iko gdje kod nas uzet Pokemon igracke (plasticne)? Treba mi onaj crni mega Charizard, djetetu mi furka pa moli dan i noc. Nasao na eBayu al 100 USD figura kosta.

    Obisao sam BBI & Beba Kids al nema.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Joj što nisi ranije post napisao.. vidio sam bruku toga u Budimpešti kad sam bio, prije 2-3 dana.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Narucih Mega Charizarda sa amazona, iz Japana stize xD 33 Eura tamo, u Eu i US je preko 200 KM.