Poziv na povratak u Folding@home tim

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Apr 17, 2009.

  1. dejson

    dejson Aktivista

    Pa zar me vec nisi napao ovim postom. Kakvo covjecanstvo bolan, da je tako svi bi foldali makar i pola sata dnevno, naravno da vecina njih folda kako bi bili spomenuti.
    A ne dizem se ja i ne mislim da sam uopste bitan sa svojih nekoliko postova ovdje. ali kao sto neko napisa, ne moze se ni foldati bez sranja u ovoj drzavi.
     
  2. dejson

    dejson Aktivista

    Ma u redu je
     
  3. GW

    GW Moderator

    Baš ti taj potpis odgovara. :lol:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Prestanite trolati po temi. Ko ima viziju, ideju, zelju ili sta vec, nek otvori NVO, snimi film, napise knjigu i doprinosi vec na nacin koji moze. Ovo je Folding@home tema i svi postovi van tog konteksta poslije ovog upozorenja ce biti izbrisani. Ako je neko mislio da cemo se mi sad ovdje paliti na jeftine price i odrzavati diskusije na milion stranica, zaboravio je pogledati na kojem je forumu.
     
  5. perke

    perke Aktivista

    da ne bi ove teme ne bi ni znao da sam nekidan presao 300k i da ce HWB za 79 i po dana uci u top200...wicked, HWB, wicked!
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    super stvar:)
     
  7. Shisha

    Shisha Aktivista

    Nakanio sam se da googlam pa sam rijesio problem. Potrebno je bilo samo iskljuciti UCA u User Accounts-u i to je to :D. Cijela frka ni zbog cega (je.ala ih vista) :D