Preporuka za email Notifier alternativa X-notifier-u

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by sumeir, May 10, 2017.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Ima li ko kavu alternativu za X-notifier. Ovu ekstenziju sam godinama koristio u FF na preporuku kolege zoi-a nakon što su MSN Messenger ugasili.

    Treba mi nešto kao što je bio X-notifier i da može raditi sa Gmail i Hotmail

    Hvala.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mail aplikacija na Windows 10?
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija


    Još sam na Win 7 :D

    Kako je na Win 10. Koliko account-a može biti registrovano kod G mail-a

    Ima li zvučna notifikacija i da je onako "na očima" tj da je upadljivo kada dođe email novi email.

    Hvala.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da Win10 mail je bas odlicna aplikacija, mozes ubaciti koliko hoces racuna i stize i zvucna notifikacija i animacija u notifikacijskom dijelu i plus ostane badge primljenih mailova na mail shortcutu u taskbaru.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo napisa drm sve, nemam šta dodati na njegovo. Od kako sam počeo koristiti Windows 10 više i ne ulazim preko browsera na email, možda dva tri puta godišnje ako baš bude potrebno jer sve mogu preko Mail aplikacije odraditi.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mail aplikacija je najbolji dio win10 sistema...tako je brza i fluidna i ima sve funkcije
    nekada kada moram otvoriti preko browsera,to sve ide nekako sporo,traljavo...bas sam se navikao i razmazio na mail na win 10 :D
    takodjer notifikacije za mail su ekstra
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala svetrojici .

    Znači da se "poselamim" sa X-notifier'-om i pređem na Win 10