Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka za mis-a....

    Zar ne bi bilo pozeljno da se koristi kontakt sprej...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: RE: Re: Preporuka za mis-a....

    meni ljetos otisao lijevi mikroprekidac i ovdje mi preporucili kontaktni sprej,poprscem i nikakvog efekta
    kasnije narucio sa ebaya mikroprekidace i zamjenio
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne otvaram novu temu, je li ovo najjeftinije sto se moze uzeti E118077 kabl: http://www.ebay.com/itm/New-HP-Pavilion ... 0646168567

    I sta je sada alternativa od logitecha za G500? Puno mi 150KM dati za G402 gledajuci da sam prije 3+ godine dao 80KM za nov G500. I sada bih ga uzeo da ima.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljiv mišonja



    Ovo ce mislim biti zanimljivije osobama sa invaliditetom. Davno sam u radnji imao kupca, gamer, šutao battlefield sa jednom rukom.
     
  5. black

    black Komšija

    Ima li neko Logi G603? Kontam njega ili MX Master da kupim, dopizdilo mi ovog smeca od periferije što godinama koristim.
    U zadnje vrijeme me po par dana boli zglob nakon duze sesije programiranja, ili od toga ili je od smartphonea.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam MX master i odlican je. Na poslu na Win masini sam donio sebi svoj stari MX revolution, a evo neki dan sam za maca dobio ovaj magic mouse. Nije im ni do koljena. prenizak, nekako neprecizan, jedino sto valja je sto je kao touchpad pa mozes scrollati lako...

    A MX Master je klasa
     
  7. Esh

    Esh HWB

    G603 bi trebao biti malo bolja opcija za hardcore igranje, dok je Master univerzalac. Trenutno koristim Master i stvarno sam zadovoljan, a prije toga Revolution kao Qler..
     
    heroic likes this.
  8. black

    black Komšija

    Meni se sviđa Razer Deathadder, to je najbolji mis koji sam koristio ali mi se ne sviđa žica, G603 je sličan oblikom. Master i G603 imaju dongle i Bluetooth tako da mogu i na lapašu koristiti. Mislim da cu kupiti G603, i on je 120KM a za Master mi treba 160KM.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  9. Esh

    Esh HWB

    OK, mada se meni kod Mastera sviđa više i ergonomija..
     
  10. black

    black Komšija

    Haha i meni ali imam sto bi Svabo reko Schmerzgrenze, puno mi je i stojanka za mis Kupio mis zadnji put prije 10 godina, od tada se krpim nekim smecima.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imao sam G602 i super mi je bio.
     
  12. black

    black Komšija

    Nasao sam MX Master 2S u Svici za 120 KM, sad valja zvati rodbinu malo :)

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  13. heroic

    heroic Komšija

    Ima na computeruniverse i generalno po Njemackoj snizenje na Master MX 2S, ja sam ga kupio samo zato sto ste ga svi nahvalili, a na poslu mi treba novi wireless mis :D
     
  14. heroic

    heroic Komšija

    Ima li iko problema sa Master MX 2S, na pocetku je radio super, pa poceo da zamrzne jednom u sat-dva i nakon par sekundi omdrzne opet. Jednom se desilo da zamrzne i morao sam restartovati PC. Spojio sam ga sa bluetooth-om. Laptop je ProBook 450.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Trazi druge drivere
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To je do Win 10 100%, sa ovim apdejtima je katastrofa sta rade sa hardwera.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Imaju issue sa BT konekcijom. Spoji sa onim mini receiverom i radit ce bez greske.
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Koja glupost. Dok sam otvarao ovaj topic zamrznuo skroz, izbacim ga iz bluetooth konekcije, ubacim dongle, spojim i zasad radi...
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Do MS-a je nije do Logitech-a

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Je li ovo slucaj sa svim hardverom na Win10 ili samo stariji PC+noviji hardver (mis)?