Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

  2. Elegance

    Elegance Aktivista

    E raja ima li negdje usporedba FIFA vs PES po prodaji, ili po ucescu na trzistu.. Zanima me kroz godine usporedba, pokusao sam googlat ali nista nisam korisno nasao.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne znam to, ali izgleda PES ode u free-2-play, sa micro transakcijama vjerovatno
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako sad' kupiti ovo kada je nama igra nedostupna na steamu.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam moze li se regija mijenjati. Enivej, ja bih izbjegavao kupovanje, s obzirom da se ne zna sta Konami planira ubuduce sa igrama. A igra ide ili F2P ili ce dobiti F2P verziju.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam jedino da ce izbaciti free UEFA Euro 2016 za sve PES 16 za iducu godinu.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bio je neki leak prije par dana da su registrovali PES kao f2p ili tako nesto. Nista konkretno.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Aha.. nisam to upratio.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mozda bude fudbal na fazon fifa street ko zna, treba pricekati jos.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    FREE-TO-PLAY 'ENTRY LEVEL' PES 2016 EDITION CONFIRMED, COMING DECEMBER
    http://www.ign.com/articles/2015/11/26/ ... g-december

    MyClub je potpuno otkljucan, sto je njihova verzija Ultimate Team. Ocito idu na to da ljudi kupuju "packove". Rado probati u svakom u slucaju.
     
  11. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

  12. Vedo

    Vedo Moderator

    PES 2016 Free-To-Play Edition Is Now Available To Download On PS4 And PS3 (EU)
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker



    neuništiva šestica :smt023
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije dostupno u nasoj regiji wtf
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ni pay 2 play 16 a mislim ni 15. Ja sam htio kupiti PES16 ali nisam nasao nacin. Moze se kupiti recimo disk.. ali sta s njim.
     
  17. Elegance

    Elegance Aktivista

    Sto se tice myClub nije ga moguce skinuti u nasoj regiji, ali pomocu proxya jeste . Kada skinete preko proxya onda nije potrebno mjenjati IP adresu i moze se normalno igrati. Ne znam po pravilima foruma smijem li staviti link , ali na youtube ima kako nastimati proxy i sve ostalo. Pozz
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probao demo 16ke i smeće totalno igra. Ne znam kako mu neki sajtovi tipa IGNa dadoše devetku.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja iskreno mislim da daju vecu ocjenu PES-u cisto da FIFA ima konkurenciju. FIFA mi je slaba pravo ove godine, pa joj PES nije ni do koljena. A tek ovaj myClub, kako je to sfusereno. Kopirali Fifu, ali iz 2010. kad nisi ni formacije imao sve.
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sad treba da se handrim sa proxy-em da bih igrao igricu koju bih da je free i bez problema vjerovatno 2 puta pokrenuo godišnje.

    Neka hvala.

    EA je je smeće, al Konami fakat treba da propadne al skroz