Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne fercera meni to preko sajta (nemam pojma zasto), moramo preko konzole. A na konzoli u storeu nema da kliknes try demo.
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Da se citiram s druge teme:
    Novi soker je po pitanju gameplaya najbolji fudbal ikad. Standardno su tanki po pitanju licenci, soundtracka, komentatora, menija i sl. Ove godine su popravili prezentaciju utakmice, tuneli i tribine su izvrsno graficki odradili. Meni, koji igram sokera na PS4 s trojicom havera turnir tipa dvokruzne grupe, je samo gameplay bitan, a za licence se pobrine custom made patch s neta. Apsolutna preporuka PES 2018.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze li se i na konzole option file ubaciti sa imenima? I je li neko do sad igrao online PES? Kakva su iskustva
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam citao isto, pa me zanima iz prve ruke. A sto se tice online igranja na PC, odustao sam totalno od toga.
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    Druze, procitaj post iznad, igram ga. Odlican je, najbolji soker ikad. FIFA nema sta traziti ovdje, osim ako si fan sablonskog fudbala. Doduse, 18-ka tek treba da izadje.
    Option file s imenima igraca, klubova, dresovima, grbovima itd. se moze skinuti s neta i ubaciti - tek je izasao, prije dva dana, pa treba malo vremena da ljudi naprave patch.
    Ne igram online, ali provjerim, pa javim utiske.
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa valjda je i fora u multiplayeru i online igranju, to ako ne valja kako treba dzaba im sve.
     
  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nas cetvorica se skupimo i opletemo, tako da me online ne zanima. Meni je novi soker vrh.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    U pravu ste obojica.. Prvo je bitno da je igra dobra, gameplay.. Ali opet za takav tip igre, bitan je i online multiplayer, ako se planira igrati malo duži period. Iako Konami redovno ima problema s tim, vjerujem da će to izgledati malo bolje nakon onog prvog vala kada se svi spoje..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rijetkost je da se mi skupimo. Otisao svako na drugi kraj svijeta, zene ne daju itd. Tako da se online puca vecinom, a prije se znalo po 15 skupiti, a pobjednik ostaje. Pa dok dodjes na red, mozes komotno otici kuci, odspavati :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma to se prije sakupljalo u srednjoškolskim danima. Danas je situacija kako Pelikan kaze. Neki su i vani.

    Da ne kazem da je danas za pvp igru obavezan online. Kakav lokal pvp. To je bilo IN devedesetih.
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Lijepo doba kad imas 0.5 marke svjetlo plavu papirnu i odes igrati sokera 30 minuta :D

    Nazalost brzo prolazi vrijeme haman kod vecine na forumu a svi smo uzivali u PES-ovima pogotov kad je izasao za PC :D PES 3 cini mi se.

    Nazalost nemam racunara koji je dovoljno jak da pokrene ovaj 2018 al mozda nekad naletim na novi komp pa se testira barem na tren neki novi PES.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nije dostupno za nas.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nisam upratio, iz kojeg razloga?
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jer smo nebitni:D Ni onaj trial prosle godine nije mogao
     
  19. lolak

    lolak Aktivista

    Dobro, to svi znamo, ali sta je Konami ustedio ili dobio time?!
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Moze li se kako igrati PES na androidu?

    Ne podrzava nasu regiju, nabacim sa drugih sajtova apk i opet nece. Ima li fazon da se igra barem na mobu nekad PES :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk