"Problem" sa web hostom genesis.ba

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by sumeir, Jun 30, 2016.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav ljudi

    Prije mjesec dana sam tražio preporuku za web host providera viewtopic.php?f=8&t=27671&start=25
    i na kraju je pala odluka na genesis.ba.

    Sve je radilo kako treba dok nije domena suspendovana. Navodno trebalo je kliknuti na link koju su poslali u emailu poznaniku kojem radim stranicu.

    Poslao email, obavjestio ih o situaciji. Odgovr sam dobio za par sahata.

    FTP preko File zile radilo sve i prebacio fajlove.

    Domena aktivirana ponovo nakon par dana ali sad FTP preko File Zile ne radi !

    Šaljem email , traže mi IP adresu ... pošaljem

    4 dana prošla, ni habera od likova. Ponovo šaljem e mail opet ni habera.

    Hajde prebamcim fajlove preko c panela. Hoću da "povežem" gmail sa web mailom,nikako neće da mi prihvati postavke.

    Pošaljem email sa g maila na web mail koji bi trebao biti onako kako ide domena. Email ne dolazi.

    Pošaljem e mail sa web maila na gmail ,dobijem email a domena niđe veze. Umjesto da bude [email protected] piše mi npr user@nešto.nešto.net !!!

    Uglavnom...

    Ovi su mi bili izbor jer su bili najjeftini i ideja je bila da se proba sa njima godina dana. Ako bude sve uredu ostati sa njima ako ne http://www.inmotionhosting.com/ je bio opcija jer sa njima imam iskustva i nikad nikakvih problema a podrška na nivio. Cijena jeste 3X veća ali makar znaš skim imaš posla.

    Uglavnom ako ima ko predložiti šta bi trebalo uraditi po ovome pitanju, bujrum !

    Znači nije novac u pitanju, nego izgubljeno vrijeme i odnos prema klijenu.


    Hvala
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018