Quake Champions

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 26, 2016.

  1. Esh

    Esh HWB

    Najavljeno na E3, pa dodatne informacije na QuakeConu... Ukratko, kako sada stvari stoje, neki mix klasičnog Quake arena shootera sa ovim new age Overwatch herojima i slično. Beta ide naredne godine, a igra bi u nekoj "finalnoj" fazi trebala da se pojavi tokom 2018. godine. Još ne znaju da li će ići sa F2P modelom ili klasičnom prodajom. Ne koriste zadnji id engine (v6), nego v5, jer kao ciljaju samo PC platformu, pa se već spominje i "pro gaming" na 120 Hz...

    * Zvanična stranica: https://quake.bethesda.net/

    * E3 2016 trailer:


    * Gameplay trailer:


    Izgleda da se arena shooteri vraćaju, ali je i dalje pitanje kako će proći kod omladine?
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma cim su poceli sa wallhack bs-om, ne ocekujem nista posebno. Ne znam kakav je sada komjuniti na TOXIKK-u. UT mi je bas legao. Ali onako povrsno posmatrajuci, i to par arena šutera sto ima nije nesto raja nalozena. Mozda griješim.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa to su te champions / hero mogucnosti.. Overwatch se igra, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce stajati nakon novih BF / CoD verzija.
     
  4. Loki

    Loki Komšija

    Ma nemaju Overwatch i Battlefield/CoD isti playerbase...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Slažem se, samo što uvijek što imas ovaj dijeljeni playerbase koji ide na sve što je moderno u datom trenutku, i sa aspekta broja igrača, teško da je zanemarljiv, zar ne? :)
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Doduše...
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Enise, koji ti je Bnet Tag, da te dodam u FL. Imam neku raju koja takodjer redovno suta, ali ozbiljnije, pa da podijelim njihove tagove sa tobom.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Enis i njegovi twitch shooteri :D Kad se sjetim onih dana i UTa :)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Mali off ali ja tek sinoc skužio da je TOXIKK postao free. Ko nije prije igrao neka proba. Odlican ispoliran arena šuter kojem na žalost fali igraca.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo dobio sam Beta QC-a, morati cu preko vikenda opaliti. Da nije jos neko upao?
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Na zalost nisam dobio jos ali nije iskljuceno da ce stici.
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nista ni meni.
     
  14. veki81

    veki81 Aktivista

    Meni izbaci ovo kad pokusam uci na quake : We're sorry but you may not access this site. Please review our Privacy Policy.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Region lock?!
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    I ja cekam taj key.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mogu ja pokusati registrovati jos jednu e-mail adresu, pa ako dobijem prosljedjujem.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    I ja sam na dvije valjda ce doci heheh, bas bi volio malo odigrat, sit sam vise duck and cover ovog
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Ma nisam mislio da ja igram, vec rekoh sta je sada popularno.. Evo kazu da su stigli na 30 miliona igraca.. Jos cekam poziv da probam QuakeC.
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Izgleda nas iz Bosne ignorisu sa pozivnicama.