Quake Live

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 20, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Nisu neke nagrade, ali eto da prenesem:

     
  2. Esh

    Esh HWB

    Idemo ponovo:

     
  3. RaP

    RaP Komšija

    hm jos uvjek sam na cekanju al po ovome logu necini se nesto veliko :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. shocky

    shocky Novi član

  6. Mujka

    Mujka Komšija

    svakako cu pogledati:D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Sa spiska "prepoznajem" samo RaP-a, no u svakom slucaju zelim vam puno srece!
    Inace, zasto se ne igra na CB-u?
     
  8. shocky

    shocky Novi član

    Ovaj nations cup je cjenjeniji nego onaj na cb kod kvejkera jer se tu igralo zadnjih nekoliko godina kad cb nije supportao quake3...

    Ja sam se prijavio kao kapiten ql repke na ovaj nations cup, jer na cb igram ut2004 nations cup pa nisam mogao u 2 igre igrati, a isto bi znacilo da nam 3 igraca u startu otpadaju na nc...

    A imena ti nisu poznata jer ima par anonimusa kojih ni ja ne znam ono cisto zbog statsa ubacio da imamo igraca ako zafali, par ljudi koji igraju q3 odavno ali nisam ih poznavao do prije godinu dana, a ja, cobalt i trl smo iz ut2004 reprezentacije. Htio sam adisagu ili alijicu ubaciti ali ih nisam dugo vidio online cini mi se da su prestali igrati quakelive... Ja sam igrao i ut99 samo sto nisam nesto pretjerano online, uglavnom znam se s onom starijom ekipom (bosnic, strida, xorx ...).

    Eto uglavnom drzite nam fige da makar jednu mapu uzmemo, vecina drugih reprezentacija je sastavljena od pro igraca i skillera koji igraju 10 godina q3/ql tako da vas visoki porazi ne iznenade, al hajde bitno da se ucestvuje :)

    Btw da vas nick ne zbuni ja sam taj gore Rad1uS :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Vazno je ucestvovati da bi pobjedio :D
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Imam ja dobre stats-e iako su napravljeni... pa ima vise od pola godine :p . Necu vise da se nerviram :D Sada vidjeh da te imam u friends, nemam pojma odakle (mcrazy) :D
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    heh jasta sutra prvi mec sutra :) inace ljudi koji su sad u repki su pravo dobri kao sto rece shocky ostale reprezantacije su sastavljene od vise ili manje pro igraca znaci ljudi koji su deceniju ostavili na Q3
    hm nisam znao da igras i ut2004 radiuse :)
    Edit
    Adisaga je prestao igrat QL ( nema na cemu kad je u Sa, a kad dodje u Tr igra pomalo)
    Alijica igra jednom u ili dvaput u mjesecu
    Moj nick na UT99 je bio RaPtOr9600 :)
    Edit No2
    heh stari UT klan ovo podsjeca na dobra stara vremena
    http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=30574
     
  12. shocky

    shocky Novi član

    Pa znam rap da si igro ut, i na 2k4 ti je bio raptor9600 nick... :)

    Ja sam mozda koristio nick Sh0cK kad sam igrao ut2k4 na bihnetu i to, trebo bi me se sjecat :)
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    heh ma znam da si to ti, ja drzim isti nick vec nekih 15 god :) samo sam ja u UT2003 bio tanak ko lizalo ali je extra igra probao sam i ovaj novi UT3 nije ni on los igras li ti Ut3 ?
     
  14. shocky

    shocky Novi član

    Igrao, nabavio i orginal i sve, samo mrtva igra, nidje nikog, udjes u server browser 50 igraca igra ukupno... tako da igram jako rijetko...
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    Steta po meni barem DM, TDM, Domination je extra u UT-eu
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    I zavrsen mec iako smo ostali jedno vrjeme bez clana ( TRL ) zbog pinga od 300, ali poslje nam se pridruzio perpetualwar, zvani rambo ni to nam nije pomoglo da ublazimo katastrofalan poraz na obadvije mape. Jednostavno ljudi su kao sto rece Iridius ( ili neko od clanova ) no life peapole znaci sendvic i Q3.
    ( screenshot od sramote nisam uzeo )
    Bice bolje protiv italijana :)
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Ne pratim bas Q3 scenu, ali smatram da ovo moze vrijediti za turnire i klanove opcenito: nemoguce je osvojiti neko znacajnije mjesto na turniru bez uigranosti i teamworka.
     
  18. shocky

    shocky Novi član

    Ma sta cemo mi i sa teamplayom ne mozemo nista protiv ljudi koji igraju 10 godina quake, od toga 5-6 godina zajedno, a takvih je vecina ostalih reprezentacija.

    Da smo mozda igrali zajedno dosad 10-ak warova mozda bi bilo malo bolje al opet nebi imali nikakve sanse za pobjedu.

    I tako, hajmo dalje, jedva cekam mec vs italije i poljske, da vidim te proove kako igraju :)
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    nista radiuse moramo koji training match bacit
     
  20. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    haha, trebali bi izgleda. :D