Quake Live

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 20, 2008.

  1. RaP

    RaP Komšija

  2. robinho

    robinho Novi član

    Prosto obozavam ovu igricu i veliki sam ovisnik Quake-a...:)
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    koji ti je nick u QL
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Upozorenje QL neradi sa ATI 10.3 driverima ako koristite IE
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Ati 10.6 i 10.5 nerade dobro sa QL teksture su pomjesne skroz, izgleda da ATI ima problema sa OpenGL-om
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Sa ait 10.7 driverima sada QL radi normalno napokon....
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Sudeci po ovom sto si pisao, bas im je QL bio pri vrhu prioriteta.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Hehe to me malo zezas :) da im bude prioritet igra stara 9 godina ali ljepo od njih sto su napokon napravili da napomenem problem je bio sa 10.5 10.6 driverima
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Kao sto je bilo i za ocekivati sada se QL naplacuje mad ase moze jos uvjek djaba igrati postoji sada PRO dodatak koji normalno kosta 4$ mjesecno
     
  10. Esh

    Esh HWB

    The Premium Subscription, which can be purchased for $1.99 per month, billed annually, includes:

    The Pro Subscription, which can be purchased for $3.99 per month, billed annually, includes all of the premium subscription features as well as:

    Moglo se ocekivati da nesto naprave, mada moram priznati da sam malo iznenadjen da to nisu napravili jos i ranije dok je igra bila u "peak" fazi.
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    I ja sam isto mislio dace ranije poceti naplacivati ono ali eto vec opada broj igraca
     
  12. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    kad bi uveli blood and gore za premium bio bi pun pogodak :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne podrzava chrome, i call bullshit on this one ....
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    Aaa..ne..ne zeleni pazi sta pricas :)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    An update to the QUAKE LIVE web frontend is now online. These changes mainly address profile issues, including a fix for profiles where weapon accuracy values are stuck at 0%. These changes have already been applied, and we recommend refreshing your browser by pressing CTRL+F5, or clicking the reload button while holding down shift to ensure you get the latest data.

     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Danas htjede pred ovo zatisije za BF4 da bacim koju QL po meni najbolji FPS, kad ono profil izbrisan, doduse nisam bio aktivan jedno 6 mjeseci ali izbrisase profil bez upozorenja na mail ili nesto slicno. Neznam na drugim F2P igrama kako ide ali mislim da dodje barem neki mail upozorenja da je profil neaktivan.
    Hm i sto je ovo medju web igre, nije web igra treba klijent od 1gb+ da se skine da bi se igralo.
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Dobro si me podsjetio na to. Posljednji put sam se logova prije 5 mjeseci :)

    Nekada prosle godine sam isto tako bio neaktivan duze vremena, i stigao mi je mail od njihovog supporta gdje je izmedju ostalog stajalo:

     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Pih mozda je hotmail stavio taj mail u junk ko ce znat uglavnom ostao bez profila a igrao jos od closed beta