Red Dead Redemption

Discussion in 'Igre i konzole' started by suppa_FMB, May 8, 2010.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    [​IMG]

    Datum izlaska : May 18th 2010


    [​IMG]

    [​IMG]

    Prve recenzije : GameInformer 9.75


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_sU0PwzdMiY&feature=player_embedded#![/youtube]

    HD trailer
     
  2. tarankula

    tarankula Aktivista

    Kad sam vidio temu pomislio sam da ce i za pc izać,ahhhh što me trznu.

    Al evo da kažem jedan rumor,u jednim je novinama pisalo kako ce izaci i za PC.Sad se nemogu sjetiti imena novin,cak sam i imo tu sliku

    EDIT:

    Evo našao sam sliku
    [​IMG]
     
  3. neko

    neko Aktivista

    pa hoce li biti za pc? ovo izgleda cool :D
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne. Samo 360 i PS3.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mislim da se nikada ne treba pouzdati u ove prve recenzije od 10ak dana prije izlaska igre.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Zašto? Pa tada obično izlaze recenzije.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo su sve neki oficijelni xbox i ps3 magazini, na to mislim.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa Rockstar je izjavio da igra neće izaći na PC-u.
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Kao ni da Episodes from Liberty City nece doci za PS3 i PC, pa je doslo :smt003
    Sve u svoje vrijeme, ja mogu cekati.
     
  10. gilla

    gilla Aktivista

    U ovo se nemas sta pouzdati,rijec je o gameinformeru,istom magu koji je izlistao killzone za pc,360 :lol: neposredno pred izlazak.S obzirom da je rockstar postoji dobra sansa za naknadnu pc verziju,krajem godine recimo.No s druge strane igru razvija san diego studio koji ima malo naslova za pc i mnogi ne dodju na pc bez obzira sto je izdavac rockstar,odnosno take2(npr.prvi dio ovog serijala,red dead revolver,midnight club...)
    Ovdje je 50:50 sto se tice pc verzije.
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Gameinformer nije ps ili x mag,dali su mu 9.7.Usput gamestm 9/10.Mislim da je jos jedna 9 bila ne znam sad od koga.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    http://www.computerandvideogames.com/ar ... ?id=244404

    Evo i jedan video



    BTW Javim utiske igre sutra.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. gilla

    gilla Aktivista

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za sada logicno, posto bi mnogo manje love zgrnuli na PC portu. Bice i to, ali kada prodaja na konzolama dosta opadne.
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Igra je odlična. Radnja, grafika,itd.. Sviđa mi se što te napadaju banditi u divljini i kada nisi na nekoj misiji. Svaka čast Rockstar-u.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  17. Esh

    Esh HWB

    Zanimljivo je da nije bilo pretjeranog hypea u vezi igre, a vidim da su recenzije - ocjene poprilicno bombasticne.
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Po onim prijašnjim teaser-ima i ostalim video materijalima igra je obećavala. Dobra je strana što je priča odlična i tako igra nikada nije dosadna. Čak se možeš dobro zabaviti i kada nisi na nekoj misliji.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pored svega toga, pokazat ce onim iz 2K-a da se bolja igra moze napraviti za duplo manje vremena, i k tome (siguran sam) imati 3x veci profit.
     
  20. gilla

    gilla Aktivista

    Pa rockstar je bransa take2 kao i 2k games, pod istim su krovom ako se ne varam?
    Kako god morat ce se dobro prodati, bio je intervju sa likom iz san diego studia koji je rekao da ce morati prodati oko 5 miliona primjeraka pri 60$ da pokriju troskove rada na ovoj igri.

    Kako god procitao euro recenziju i izgleda da su oni bili najobjektivniji, bukvala gta u drugom settingu. A s obzirom da mi je gta4 jedan od najdosadnijih igara ove generacije(hype :lol: ) mislim da cu pricekati da kupovinom.

    edit-ignoriraj prvo, shvatio sam sta si mislio.