Red Dead Redemption

Discussion in 'Igre i konzole' started by suppa_FMB, May 8, 2010.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Yeaaaa, strasna vijest za sve nas koji nismo u mogucnosti instalirati DLC-ove. sad jos samo fali PC verzija da ovo odigramo u FullHD rezi sa 4xAA i srce mi je na mjestu 8)
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    S obzirom da je san diego počeo raditi na drugom projektu, teško da će pc verzija vidjeti svjetlo dana, možda daju nekom vanjskom studiju.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Juka kralj me obradova veceras:

    Miss McFarlane:

    [​IMG]


    mapa:

    [​IMG]

    8)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo danas je završio, igra je odlična. Ne volim igre tipa GTA ali ovaj je stvarno odličan, likovi su živopisni, priča je dobra i nepredvidljiva i lokacije odlične.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    poceo igrati Undead Nightmare, luda je skroz, nema kvalitet kao origi RDR, ali ipak je dobar osjecaj voditi kroz "novu" igru Johna
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja šutam Brutal Legend. Ako nisi probao preporuka.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Covjek napravi origi John Marston kostim & bradu & frizuru, svaka cast, ovo bi glat moglo biti iz RDR filma:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    RDR pokupi na Gamespotu nagrade:

    Game of the year

    X360 Game of The Year

    Playstation 3 Game of The Year

    Best Action/Adventure Game

    Best Atmosphere

    Best Story

    Best Original Music

    Best Voice Acting

    Most Improved Sequel

    Best Writing/Dialogue

    Best New Character

    Best Ending




    Well done Rockstar :!:
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    znaci, ja sad moram kupovati X360 kolko je jaka igra :)
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    igrao sam je i ja na ps3 i moram reći dosad najbolje što sam vidio u zadnje vrijeme. definitivno osvježenje i imho nešto najljepše na ps3 dosad.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Po meni je bolja opcija kupiti konzolu nego nadograditi komp. :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Od danas pa do treceg januara igraci dobiju duplo XP poena.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsih Undead Nightmare, iako su mnogi kriticari napisali da treba oko 6 sati da se ovaj DLC zavrsi, ja sam ga igrao 9+ sati, a nisam nit jedan Challenge kompletirao (Treasure, Sharpshooter, Hunter itd), pozurio sam malo sa glavnom misijom, zanimalo me sta prouzrokova pojavu zombija :) Kad bi se i svi challengi ganjali moglo bi se ovdje izvuci dobrih 15 sati igranja. I onda kad neko da 120+ KM za CoD da bi ga zavrsio za 5 sati (MP na stranu) xD
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma RDR je igretina za CoD ! :lol:
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovaj DLC je igretina za Black Ops. Igra sama ne može ići u istu rečenicu sa spomenutim fail-om :D
     
  17. gilla

    gilla Aktivista

    Nema tu MP na stranu, 99% kupaca uzima cod radi online komponente bilo coop ili competetive.
    Naravno to traje daleko više od tih 10 sati dlca. Ne bih ulazio u kvalitetu ,black ops sam prodao nakon prvog prestigea :lol: .
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako bi ovo dobro bilo :smt007

     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    jos malo poredjenja X360 verzije sa PS3 verzijom, nije u pitanju samo reza i glupi AA blur preko komplet slike kod PS3 verzije (dok je na X360 verziji AA primjenjen samo da 'zaobli' coskove poligona), vec na PS3 verziji fale sjene, trava je dosta rjedja itd:

    http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... tcount=704

    [​IMG]
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Strasna razlika, cini se i da jedan oblak fali na PS3 :)

    http://www.perezstart.com/sony/ps3/red- ... ps3/10368/

    Ocito da je x360 verzija bolja i ide na vecoj rezoluciji, ali mislim da ne bi nikome trebalo smetat nesto posebno, jedino ko se bavi grafikom inace pa malo zagleda :)