Rising Storm 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, May 20, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    RISING STORM 2: VIETNAM OFFICIALLY GOES INTO ACTION ON MAY 30th, CELEBRATES ANNOUNCEMENT WITH OPEN BETA

    [​IMG]

    http://steamcommunity.com/games/418460/ ... 0711129437

    http://store.steampowered.com/app/41846 ... 2_Vietnam/

    Igrao malo. Ovako na prvu, osim sitnih tehničkih mušica, nemam zamjerku. Solidna grafika. Sasvim dovoljna za ovu igru. Meni max out ide 60-90 ako nije neka komplikovanija mapa.

    Unlock FPS-a uraditi u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Rising Storm 2\ROGame\Config/BaseEngine.ini sa:

    bSmoothFrameRate=false

    Ima na tri mjesta.
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Hvala evo skidam, ako mi se svidi uzeti je ionako je 10E. Izgleda mi kao dosta ozbiljnija igra nego li BF1
    Koliko mapa trenutno ima u rotaciji i hoce li biti vozila(tenkovi) sem helikoptera, znam da je RO2 na release date kad sam igrao imao samo nekih 5 mapa. :lol:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ovo ni slicno BF-u. Sto se mapa tice, mislim da jos ne postoji detalj koliko ce ih biti osim: Maps will include the famous jungles of Vietnam, but will also cover battles that occurred in cities, on rolling hills, in US Firebases, Rice Fields, Plantations and many more authentic locations.

    Što se vozila tice. Samo su helikopteri u igri. Mozda poslije ubace jos nesto jer ces vidjeti vozila u mapama, ja mislio da se mogu voziti ali samo stoje.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Evo upravo igram. Nema minimape i ticket counter dok igras, ubijes lika on leti u zraku, dosta pop up tekstura (zbunje, trava, drvece), lose animacije i fizika, ogroman GUI

    Edit: Koji epic fail da i dalje koriste Unreal 3 za ovu igru, teksture u nekim dijelovima igre pogotovo u helikopteru su odron
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ekstra mi je ovaj rising storm

    Samo ne mogu se usteliti oko friendly firea, koliko sam svojih pobio sad i ne pucam kad neprijatelj stane ispred mene.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa uniforme se nauce nakon 3-4 partije. Gledaj kada vojnik trci da li drzi pusku u jednoj ruci ili u dvije. Ameri drze u dvije ruke. Ako ne mozes raspoznat, ne pucaš.

    U RO2 ima autokick nakon 3-4 ff. Ne znam kako su to ovdje rijesili.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Problem je kad je malo dalje neprijatelj, a nema onog kad predjes preko nisana pa ti oznaci jel friend ili nije xD, igram na lapasu pa sam spustio postavke na low, samo character detail na high.

    Kad se moji vracaju cesto se zeznem pa ubijem jednog, i zna mi onda.lockati respawn na par minuta.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sad sam se uštelio, al ne mogu meča osvojiti da si pita, vazda gubim


    samo me nervira valjda supression, nesto a la battlefield, samo ovde valjda kad puca na tebe, health bude na minimumu i posivi ekran?