Sajam informacijskih tehnologija (SIT) Široki Brijeg 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by kvaju, Jan 23, 2012.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Udruga UPIT i Sajam informacijskih tehnologija (SIT), organiziraju besplatan tečaj i radionicu razvoja mobilnih aplikacija. Razvoj mobilnih aplikacija i oglašavanje preko mobilnih uređaja glavne su teme ovogodišnjeg sajma SIT 2012. koji će se održati u Hotelu Park u Širokom Brijegu, 29. i 30. ožujka 2012. godine
    Cilj tečaja je educirati domaće programere, razviti aplikacije prilagođene domaćem tržištu, te potaknuti razvoj aplikacija za pametne telefone s Android operativnim sustavom.

    [​IMG]

    Radionica će obraditi kreiranje mobilnih aplikacija za Android uređaje sa besplatnim JAVA alatima koje nudi Google (Android, SDK, ADT Plugin for Eclipse i Eclipse), uz stalnu podršku predavača Tomislava Galića.
    Radionica će biti prilagođena početnicima sa osnovnim poznavanjem programiranja, ali će prednost imati oni koji imaju iskustvo u navedenim alatima i drugim programskim jezicima.
    Maksimalan broj polaznika tečaja je 10, a održavati će se u prostorijama udruge UPIT (Herceg Stjepana 69., Široki Brijeg).
    Ukoliko ste kreativni, aktivno pratite događaje vezane uz mobilne aplikacije i imate ideju za razvoj istih, pošaljite svoju prijavu i kratki životopis na [email protected]. Navedite sva iskustva koja imate u radu sa računalima i programiranju te svoje osnovne podatke
    Ukoliko se prijavi veći broj zainteresiranih napraviti će se selekcija prema predznanju polaznika i odabrati one koji će moći pratiti program radionice.
    Prijave se primaju do 27.1.2012.

    Izvor Bljesak.info
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Re: Sajam informacijskih tehnologija (SIT) Široki Brijeg 201

    Ja sam prosle godine bio na ovom skupu, planiram ici i ove godine. Iako nije narocito velik ili posjecen skup, ekipa to veoma kvalitetno organizira sa puno entuzijazma i dobrim predavacima.
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: Sajam informacijskih tehnologija (SIT) Široki Brijeg 201

    Ja cu prvi put ici, super da i kod nas ovakvo nesto se desava.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk