1. ming

    ming Veteran foruma

    Intervju sa ludim bratom,

     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  3. Neso

    Neso Komšija

    Qler likes this.
  4. heroic

    heroic Komšija

  5. ming

    ming Veteran foruma

    Aldiin likes this.
  6. ming

    ming Veteran foruma

  7. heroic

    heroic Komšija

    Meni nije smijesno nimalo, ali da je jako skupo, jeste.
     
    Last edited: Mar 15, 2018
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne kontam sto bi bilo smjesno? Ja vozim jetta 2 od 1500KM, a neko auto čija je cijena 100 puta veća od cijene mog auta. I to mi nije smješno. Neko ima, neko to voli i to je to. Bitno je da meni i tebi nije uzeo i da nama nešto ne zafali što on kupi sat od 7 milja. Dok god je tako, meni nije smiješno, čak mi je drago :)
     
    Sena and heroic like this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vjerovatno je mislio na to da je pljačka i bacanje novaca jer ovo nije ni h od nekadašnjeg heuera.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mozda je @ming implicirao na to da mehanizam sata nije vrijedan toliko etc.

    Porediti sa autom je malo nerealno jer sa skupljim autima dolazi vise, tako da tvoja Jetta nece biti performansama ni kvalitetom kao neko novije dosta skuplje auto. Dobro poredjene bi bilo da neko kupuje Balenciaga ikea vrece za 900e samo zbog imena, a nemas bas nekakvu protuvrijednost osim zadovoljenog egoa.

    I ja cekam bolja vremena da uletim kakav dobar sat, ono daily driver i da se vise nikad ne trebam sikirati. Ali eto, uvijek nesto "vaznije" izleti. Zao mi sto ne uze Nomosa kad je ming nudio ali ali....
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa to bi valjda trebao znati onaj koji kupuje sat :) a to što on zna ili ne zna, nema razloga da meni bude smješno dok god on troši svoju lovu :) a šta to danas nije pljačka? Svi noviji golfovi se više kvare od moje jette :D i svaki je lošiji od svog prethodnika, a i skuplji. Tz. da nas svi pljačkaju :) slično je i sa hardverom itd. Čovjek je možda kolekcionar koji skuplja heuera, i on će taj sat kupiti bez obzira na njegovu kvalitetu, jer ga jelte mora imati u svojoj kolekciji. Ne gledaju svi na kvalitetu...
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Niti je on kolekcionar niti nam treba tvoje raciolizovanje stvari.
     
    Last edited: Mar 15, 2018
    aNaToMiC ! likes this.
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Sat je teško bacanje para, za tu lovu ide Omega, Tudor, Sinn, ma biraš. Uzme se sat koji ne gubi cijenu čim iz radnje izađeš, uzmeš sat da ti se divi WUS populacija, da gaće spadaju svakome kome objasniš šta ti je na ruci. A ne nešta što Christiano Ronaldo reklamira zajedno sa Brad Pittom.

    Kolinsove umne vratolomije ne čitam, na pola me izgubio totalno.
     
    Alibegovic, Aldiin and aNaToMiC ! like this.
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne, nego mu trebate vi da mu kažete na šta će on potrošiti svoju vlastitu lovu, i da li je to isplativo ili ne. Mislim da su to umne vratolomije. Možda bih i shvatio da vas je covjek nešto pitao, tražio savjet oko kupovine, preporuku... Slično je i sa Senom. Neki ljudi ovdje nikad neće prestati biti poklopac svakom loncu. Btw, zašto Hackeru mislis da kupcu sata trebaju tvoja i miningova racionalizacija stvari?
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Da pojasnim,

    HEUER
    [​IMG]



    TAG Heuer
    [​IMG]
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kome pojašnjavaš? Ja te nisam ništa pitao haha. A nije ni ovaj što kupuje sat :)
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    Ne znam kako nisi skontao kako forumi funkcionišu, ali sve objave su podložne kritiki i raspravi, niko nije imun na raspravu. Tema satovi, i rasprava o satovima nije dobro došla... ma hajte molim vas.

    Moje mišljenje je da za te pare može kupiti puno bolji sat, što ću dokazati ako još nije jasno.
     
    Ninja likes this.
  18. ming

    ming Veteran foruma

  19. ming

    ming Veteran foruma

  20. heroic

    heroic Komšija

    Ja cu sad da postavim glupa pitanja :D

    Sta je problem sa Seiko dijelovima? Sta je ta referenca, jel to tvoj sat ili?

    Valjal cemu onaj Tissot sto sam linkao gore, na njihovoj stranici je 1800e, ali kod nas u radnji je 2375KM ako nisam fulio model.