Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    aa vidi,nisam link zalijepio...ocito sam ga negdje drugo "metnuo" :D
    izvini
    mislio sam na ove sluse
    Slusalice Speedlink Medusa XE 7.1 Surround headset
    po recenzijama su jako dobre,puno bolje od mnogih razvikanih modela i skupljih pa eto malo procitaj recenzije i pogledaj

    https://www.olx.ba/artikal/23668802/slusalice-speedlink-medusa-xe-7-1-surround-headset/
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja sam imao medusu davno,sluske su stvarno vrh,jesu malo poteske ali su udobne,a i mikrofon im je milina.

    edit : a i sjecam se da su bile glasne ko djavo...nisi mogao povecat ovaj windows volume slider preko 40%,probi usi.Kad ih pojacas na maksimalno bukvalno dobijes dva zvucnika,cujes ih u wcu :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Mislim da sam već pisao negdje to na ovom threadu, ako se traže neke dobre slušalice za gaming, a ujedno solidne za sve ostale, ne treba ići ispod Kingston Cloud serije.. Jeste da je to cca. 250 KM+, ali vrijedi.
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    Prodavat cu ja uskoro svoje,Cloud 2 (nedavno kupljene ko je pratio ovaj thread),jer cu ici u inozemstvo godinu dana pa da mi ne stoje ovdje,bit ce pojeftino,pa eto,keep an eye out :D .

    edit : jedini uslov je da kupac mora docu u zenicu po njih,ali o tom potom :D .
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moze li preporuka za jeftine bluetooth slusalice, koristile bi se za casual slusanje muzike sa ajfona i notebook-a.
    In-ear ili over-ear, nije previse bitno, samo da se ne raspadnu za mjesec, da su koliko toliko udobne i da baterija traje barem pristojno.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Cowin E-7 stalno iskaču po Amazonu za super slušalice za 50-tak dolara.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Koje su ono Enise bile slušalice za 50$ što si obecao da ces javiti valjaju li cemu? Prodje eto vrijeme da sam zaboravio i o kojima se radi. In-ear. Ja sam od ovih jeftinijih gledao mozda Xiaomi Hybrid Pro ili nesto slicno.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Mislim da sam pisao na temi za te slušalice, Carbo Tenore ZH-DX200-CT, vrijede tražene cijene od 35-40 dolara, ali nisu nešto da padneš na...
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    A ZH-DX200-CT. Ako se ne varam, one su vise za muziku gdje dominira bass dok su srednji i visoki tanki. Mozda zahtjevaju igranje sa EQ ali ih licno jos nisam probao.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Malo me brine "non-brand" ime, iako ne mora nista znaciti :D
    Imao sam par losih iskustava sa ovim "promoted" proizvodima.

    Vidim ima i nekih Sony-a u tom cjenovnom rangu, ne znam ima li bas tu razlike brand vs. non-brand :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam na poslu g430 i super me služe, nista ne čujem, nista ne čuju :)

    Sent from my Lumia 950
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Slažem se, ali to je priča ispod 100 KM..
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam se neki dan pocastio sa Razer kraken 7.1 chroma v2. Zadovoljan sam u igrama su odlicne recimo u bf1 i pubg cujem jasno ljude kad hodaju oko mene, za muziku i filmove isto solidne. Jedino je trebalo par dana da se usi naviknu. Ima razerov softver synapse pa se mogu dodatno stimati neke stvari. Svakako preporuke za ovaj headset u Njemackoj su 95 eur.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Razer generalno tanko stoji sa headsetovima.. Jesi li kad koristio samo slušalice od nekih jačih brandova sa nekim DAC-om ili sl.? Čisto zbog poređenja..
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ko si pak sad ti Eshe :D
    Nisam audiofil neki i nisam koristio nikad neke kvalitetne sluse a ove sam pretezno uzeo radi gaminga team speak i discord a za to su vrlo dobre, navodno koriste se i na Esports najvise. Gledao i citao par reviewa trusted sajtova gdje su imale vrlo dobre ocjene pa njih uze jer su bile na stanju a noise cancelation mi je veliki plus. U odnosu na stari plantronics gamecom 380 nebo i zemlja. Prvi pik je bio cloud 2 ali njih nije bilo na stanju a mrsko mi bi narucivat. Generalno citao sam HyperX cloud 2 najbolje sluse do 100 eur.
     
    Last edited: Sep 12, 2017
  18. Esh

    Esh HWB

    Eto, to sam ti i ja htio napisati :)
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kuci mi je tiamat 7.1 i vala za te pare nisu nesto... Dobio ih na poklon.

    Sent from my Lumia 950
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Astro A50