Slusalice

Discussion in 'Monitori, periferija & PC Audio' started by Shibby, Dec 12, 2008.

1. Aldiin

Aldiin Komšija

Počeo mi je prekidati kabal na Siberiama V3. Stalno windows izbacuje headphones malfunctioning kad se kabal malo savije.. eh gdje da zamjenim kabal? Totalni sam laik, jel mogu uzet neki drugi usb kabal i zamjenit?

Rastavio sam druge siberie imaju 6 žica, dok ove imaju 7..

Last edited: Oct 6, 2017
  2. lolak

lolak Aktivista

3. Reznor

Reznor Komšija

Ne znam jesam li jedini, ali meni nijedne ove noise canceling sluse nece u uho. Dobio sam nekad davno Apple original slusalice i cini mi se da su bile 3 velicine silikonskih gumica. Fora je sto cim ih uguram u uho one same iskliznu i jos pokupe "sadrzaj" iz usiju pa ih moram i cistiti. Mora da imam jako mali kanal pa moram traziti neke posebne dimenzije i oblike. Ima li neko neki savjet kakve da zaganjam? Ove mi trebaju na poslu kad imam neke meetinge. Ovakve sam narucio s gearbesta, ali mi nisu stigle, interesantne su mi sto idu oko uha pa mi se cini kao da bi mogle drzati: https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_432000.html

4. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Jesi probao Panasonic RP-HJE125E-K? Nisam 100% siguran je li bas taj model mislim da jeste. Doslo je 2 dodatnih para gumica jedne vece jedne manje. Meni su se pokazale odlicne.

Last edited: Nov 3, 2017
  5. zippoo

zippoo Komšija

nisi jedini...i kod mene su rupe u usima male...ja stavim najmanju ili srednju velicinu ,nisu ni te velicine kod svih slusalica iste i opet isklize iz usiju :D
    onu najvecu ne mogu ni pokusati staviti u uho

6. Reznor

Reznor Komšija

Nema druge nego eksperimentirati, imaju valjda razne vrste ovih cepova, nasao sam ovo http://theheadphonelist.com/earphone-fit-guide/
    A @forzamilan probacu i te naci, hvala. Ionako sam kontao kupiti nekoliko pari slusalica i razne cepove pa testirati dok ne nadjem sta mi odgovara.

EDIT: Uzeo ove ergofit, savrseno su legle, hvala na tipu @forzamilan

Last edited: Nov 5, 2017
  7. Haker

Haker Overclocker

Astro a30 za 100km da li valjaju i da li je to ok cijena?

8. Qler

Qler Veteran foruma

Ja sa stalno patim sa onim Tiamat da ih upregnem da rade kako treba. Vjecito neki problemi. Ili nema basa, ili zvuk kao iz bacve da dolazi, ili nesto skroz lijevo... svako malo ih moram podesavati (zvucnici mi spojeni na tastaturu logitech a slusalice u desktop direktno)

Kad ih podesim super su, ali brate nervira ovo stalno trazenje gdje se sta poremetilo pravo...

9. Sena

Sena Veteran foruma

Ok je cijena, super sluse.

10. zippoo

zippoo Komšija

Share This Page