Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vlasnici Super Slim-ova će sigurno dobiti brick sa ovim. Od ovoga imaju koristi samo konzole na kojima se nekada mogao instalirati CFW.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    • DO NOT USE ON PS3 Models 3xxx/4xxx (aka SuperSlims / Late Slim models) you will brick those console.
    WELP
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nadam se da nisi započeo proceduru.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma jok, prvo sam procitao da ce release biti januar 2018., pa nisam dalje ni gledao. Meni ni ne treba, imam sve sto valja od igara originale, ali ne mozes prodati, nema sanse.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam koja je cijena za koju si pokušao prodati?

    Vidio sam na piku neki lik dila PS3 SLIM konzole po 150km.. full ispravne, mogu se testirati
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam nigdje vidio za 150. 140 sam stavio na piku, spustim na 130, ubacim par igara po izboru i nista. Ispod toga ne bih ni prodavao onda. Prodao sam nekoliko igara po 15-20KM, daleko vise se isplati njih prodavati. Ja sam to uzimao po 2-3 funte na game.co.uk, a kod nas mozes makar 15KM uzeti. Neke su i 30, kao Ni No Kuni, 3D Dot Game Heroes 40. Nekih nema uopste, kao Nier, Sly Cooper kolekcija, Drakengard 3, Catherine. Za 3-4 igre uzmem para kao za konzolu citavu... Lose nam je trziste za ove stvari totalno. Mene ljudi samo pitaju ima li PES i jesu li 2 gamepada. Znaci isplati se ubaciti PES samo da prodas.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Uzeo bih ja rado od tebe PS3 al ne mogu da se rijesim od bratica Wii nikako. Sve neke zamjene nude klasicno za pik, na kraju cu ga staviti u kategoriju poklon :D

    Al stvarno 130km za PS3 super slim je bagatela.

    Uvijek je bilo PES ili Fifa pa opleti :)

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    @Peliklan: jesi dobio PM koji sam ti sinoc poslao?
     
  9. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Koji sajt jos ima ps3 igre i dostavlja u bih?
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Game co uk.
     
  11. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Vidim samo za ps4...
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mora biti i za ps3, ja kupovao.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da su skoro rasprodali PS3 igre i ne nude ih vise.
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koji je fazon npr PS3 super slim ima 12gb diska i mozes ubaciti veci disk u njega pa snimiti igru na disk da bi na kraju opet morao ubaciti igru da je igras iako je na disku snimljena :)

    Ili je napravljeno za sistem i demo igre i slicno da mozes snimiti na disk.



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad kupiš digitalnu igru sa PSN-a kompletno se instalira na hdd i to je to, kad ubaciš igru na bluray-u, uglavnom se instalira samo dio igre da bi se brže učitavala, dio asseta se i dalje nalazi na (sporom) optičkom disku.
    A i ne bi bilo logično da igre rade bez ubačenog br diska, jer onda 100 ljudi može kupiti i igrati jednu igru.
     
    Eldorado likes this.
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hvala ti na odgovoru.
    Vjerovatno uzimam super slim pa nakon toga kupiti digitalnu verziju PES 2018 i slicno.
    Znaci napravim racun na PSN i dobijem key igre skinem i imam je na svom racunu uvijek?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Instaliranje igara samo ubrzava loading. Disk je naravno potreban i zbog piratluka jer bi mogao jednim diskom instalirati igru na milion uredjaja...

    edit, sad vidim da je odgovoreno vec :D
     
    Eldorado likes this.
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema ključeva, kad platiš odmah se igra aktivira na tvom accountu i kreće download.
    Možeš kupiti i (jeftiniji) ključ za igru na nekom specijaliziranom sajtu pa upisati.
     
    Eldorado likes this.
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Samo zaobilazi ove PIK prodavače accounta i digitalnih igara, to su smetljari samo takvi.
     
    Eldorado likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma evo ganjan se sa 2-3 lika pa valjda ubodem kakav solidan PS3. Izbjegajem fat model. Ne smeta mi ni super slim model.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk