Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    GTA zauzima bruku mjesta na disku tako da ti 12GB SuperSlim-ovi otpadaju.
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hvala Neo.
    Nek ide kao kod mene na PS3 slim model. Svakako i orginali polovni nisu toliko skupi pa moze se za koji hit platiti malo više.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel neko imao problem kod pokusaja konektovanja PS3 na wifi DNS error 80710102?
    Nasao sam neki fix po netu al onda nece uopste da se konektuje imam 2x modema jacina je 100 i 95% al PS3 se konektuje nakon 10+ pokušaja.

    MojaTV je net da li je do modema isti problem je i kad pokusam kablom da se spojim.


    Edit:
    Uredno spojen na Wifi mrezu kad idem na test connection pise download i upload brzina al nece da se poveže.
    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ciji je PS3, da nije banovan ili nesto? Dok sam bio na lokalnom ISP-u, nisam se mogao konektovati jer je Sony blacklistao komplet ISP... Mada to ne bi trebalo biti. Probaj naci portove pa forward.
     
    Eldorado likes this.
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ugasi modem na jedno 15 min da dobijes drugu IP adresu pa probaj ponovo.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja je sada realna cijena čipovane trojke ?
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam prije 3 godine kupovao PS3 za 230-250, slim 320gb verzije tako da...
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    To sa CFW? Nije mu pala cijena, nema dje vise :) Po meni model 25xx vrijedi 250-300KM, pogotovo ako dodje originalni dualshock 3 kontroler, ganjati modele 25xx sa 45/40nm cipovima.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pala mu je cijena drastično, samo ti pik nije ogledalo cijena. Tamo još uvijek budale ps3 prodaju po 400km. PS4 se uzme za manje para.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    naravno da ne vrijedi 400KM, to nisam ni reko, a velika je razlika da li je cipovan ili ne. A i zavisno od modela, kako rekoh, ja ne bih kupio nikad model za 65nm rsx procesorom. Po meni recimo stari fat koji nije cipovan vrijedi 100KM, a 25xx slim cipovan 250KM
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Izašao je i HEN za SuperSlim-ove tako da se i oni mogu modovati.
    PS3 sada ne vrijedi više od 2 stoje, bez obzira na model i kontroler.
     
    Sena likes this.
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja super slim ne bih nikada pored slima, a super cijena ako je 200KM. Nafilovat hdd exkluzivama i isplati se itekako. U PC svijetu ne mozes za te pare ni RAM kupit :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Stvarno moraš bit lud da daš 270km za ps3.

    Ne znam ni koja je poenta trenutno kupovati čipovano.
    PS3 igre su brutalno jeftine.. ovako dok kupiš disk, zajebaješ se sa skidanjem, prebacivanjem, online igranjem..
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci i ovako sa dva gamepada, čipovan i slim, ne treba davati preko 200 ? Ja sam ubjedjen bio da ce s emoci nabaviti za 150. Na piku ih ima po 360KM.

    Uzimam sestrinom malom. Plan je da se nabaca igara koliko moze i da igra.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kakvo online igranje, po meni PS3 vrijedi zbog exkluziva i gledanja mkv filmova na tvu. Skoro sam postavljao pitanje koja je bolja alternativa samo za gledanje filmova i nema nista ni blizu za te pare a plus imas PS3 igre.
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja uzeo prije godinu dana PS3 3004a model Slim.
    Dobio 2x orginal dzojstika i 9x igri. (GTA, Fifa)

    Naravno nabacio exploit i opleti PES 2018 kad jarani dodu razbacamo to je jedino sto igram i nekad sa rajom trke blur.

    Ima li ko da preporuci Co Op splitscreen igru za dvoje? Cisto da imam na disku ako zatreba.

    Pokusao sam igrati singleplayer igre al kakvi prosao me taj cejf. Bez raje ne palim zato mi se isplatilo baciti 180km za stroj.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Army of two ima za PS3 ja mislim
     
    Eldorado likes this.
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Killzone 3 ima split screen coop.
     
    Eldorado likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Treba se pripaziti i ne podici sistem update 4.83 novi izasao koji naravno sve fazone blokira.

    Mislio sam da je Sony odustao od PS3 al eto još ga drže.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 11, 2018