1. JVC

    JVC Overclocker

  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jest mi sony,jest i pametan ali nije bas androidas hahah
    :D
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    E hebi ga drug, ovo je za one malo pametnije, magistre i sl. :D
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo je za modele iz 2015, pošto iz 2016/17 po defaultu dolaze sa 6.0.1 (za njih se čeka 7.1).
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Navodno ce , i modeli iz 2015 dobiti android 7.1
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako bude slična situacija kao sa telefonima, biće dobro ako do kraja godine vlasnici 2015/16 modela dobiju Nougat update.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Za sada je sony bio brz kod apdejta za telefone.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. black

    black Komšija

    Re: RE: SONY

    Mustuluk :D Jesu ga razvukli sto godina , sramota!

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  9. black

    black Komšija

    Super je update , guide se ssd odmah pojavi bez cekanja i ne zaustavlja program. Imam sad opciju streming channels , u teoriji bi mogao IPTV gledati preko toga. Interfejs je malo brzi ali ne pretjerano. EDIT: nema podrske za DTS , na optickom izlazu nema zvuka.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Podrzsak za dts ima samo preko njegovog playera kao, i ranije, mozes sada ubosti stik, formatirati pa sve sa tv-a prebaciti na njega, i obratno tako d aimas vise prostora za instaliranje aplikacija
     
  11. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: SONY

    Ja sam preko Plexa pokusao , steta jer mi se svidja Plex. Kodi radi k'o zmaj sa svim formatima, nema ni stuteringa ako ugasim sve motion opcije. Plex mi se svidja jer ima jednostavnije i cisto sucelje. Streaming channels ce biti dobra stvar ako u buducnosti ukinem kablovsku.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Re: RE: Re: SONY

    Nece ti dts ni preko kodi-a
    samo ac3 tj. dolby digital
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Plex je konkurencija kodiju? Nisam ga još pokrenuo, imam instalirano.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Plex i kodi veze jeno sa drugim nemaju, plex ti je klasicni media server, dok je kodi media server, media centra, media sreaming i sl. imaju samo par dodirnih tacaka, i to je sve
     
  15. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: SONY

    Ja imam FreeNAS server ali moze i na Windowsu se instalirati. Plex je dobar za raju sto ne znaju share napraviti i nece da se zezaju. Plex automatski transkodira filmove i serije ako ima potrebe ili nemas dovoljno prometa.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  16. osko

    osko Novi član

    Vozdra raja,

    Nakon obustave produkcije novog android update-a 6.0 u februaru zbog puno BUG-ova i loših iskustava korisnika (bilo je čak i crknutih matičnih ploča), ponovo je u produkciju krenuo update android 6.0. Je li neko instalirao ovaj najnoviji update i kakva su iskustva? Imate li kakav INFO?

    Pozzzzzz
     
  17. black

    black Komšija

    Valjda je kod mene sad taj novi , nedavno sam dobio OTA. Koristio sam oba i nisam primjetio razliku. Sve radi po PS-u.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Meni je taj prosli radio odlicno, a i ovaj novi isto, nikakvih problema.