1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja na ovom sajtu imam seedano nekih 600-700GB do sada, a skinuto oko 400GB.
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne kontam sta sam skrivio ovom partisu.
    Registrovao sam se kulturno, ali kad upisem user /pass baci me na google.com :)
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    @anel007 da nemas pozivnicu viska, meni buraz sjebio ratio, pa sam pustio account da istekne, ono poslje mjesec dana inaktivnosti.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    Re: RE: Re: SOPA

    Imam ali ako obecas da brat ne sazna za ipt

    Posalji mi email u pp pa ti je sutre sibnem

    Sent from my Alcatel Idol 3 using Tapatalk
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: SOPA

    Mozda je blokiran ip zemlje u kojoj si. Ja imam isti problem kad se pokusam logirat iz US. Bas to kad se logiram prebaci me na google.com. Dok kad sam u BiH, nemam problema.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    SceneAccess, isljucivo invite, nikad problema:

    simplyowning Up 2.18 TB Down 1.04 TB Ratio: 2.08 Buffer: 1.13 TB

    Uvijek pokusavam da imam 2.0 ratio, mislim da i ne dopustaju manji od 1.5 ako se ne varam. Dodju invite tu i tamo, a mogu ih i dobiti ako "doniram" za odrzavanje. Dolazi sve veoma brzo, provjereno, u rarovima radi tezeg pracenja etc.

    Javim kad budem imao invite ako kome treba.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Na ovu temu:

    However, for the past few days KAT.am has been back in action. The signup page redirects to a scammy portal, and requires people to enter their credit card details if they want a free trial.

    Needless to say, this has nothing to do with the original KickassTorrents site, and has all the signs of a classic pay to download scam, which usually ends in disappointment for those who sign up. Well, as it turns out the .AM domain registry simply made the domain available for registration again after it was suspended. This allowed the scammers to pick it up, and link it to their KickassTorrents ripoff.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Baš šteta.

    Vidim i pretraga ne radi, vjerovatno su poskidali samo te "vidljive" dijelove ne bi li navukli koga. Trebalo bi obavijestiti nekako raju o ovome, sigurno je dosta osoba izvrsilo registraciju i dalo neke podatke Bog zna kome...
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    ExtraTorrent has shut down permanently

    ExtraTorrent with all mirrors goes offline.. We permanently erase all data.
    Stay away from fake ExtraTorrent websites and clones.

    Thx to all ET supporters and torrent community.
    ET was a place to be....
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    ima vec par dana ;D
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne mogu ih pogasiti koliko ih ima :p
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jedan po jedan odlaze,na kraju cemo svi na netflix.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji to dobri imaju osim slabašnog TPB ili RARBG koji je tanak za sve osim serija i filmova ? Nema ni jedan blizu kao sto je bio kick ass.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    piratebay?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Na njega i mislim, TBP, ali slab je i on postao. Nema razvrstavanje po datumi itd. Nema ni pola sadrzaja koji je bio prije velikog obaranje. Tanik su otkak osu se vratili.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    vala ja sam nasao sve sto sam trazio :)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam hardcore.. lol. Ma bude problem kada sastavljas neku diskografiju ili epizode manje poznate serije. Zafali jedna/dvije epizode. Ili kako nema filter po datumu, smori pretraga. KAT je bio najmasivniji.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    partis.si ? best torrent site, ever.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja Partis koristim ima 4-5 godina. Odlican. Uvijek puno seedera, uvijek odlican kvalitet. Jest da se mora seed, ako neces da dobijes bananu (mada ima i free leach torrenata dosta, koji ne idu u tvoju potrosnju), ali nije ni to tesko. Ja imam preko TB seedano do sada.