1. igor.g

    igor.g Komšija

    1337x.to
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel ovo i the pirate bay down ? Offline je od subote.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako offline, ja ga koristio i juce i danas. .se domena, ima i njih kopija nekih.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Moze biti da nas IPS zeza.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam na telemachu i kad klinem na tpb.se prebaci me na tpb.org i radi kao sat. Doduse ovdje u Gracanici telemach ne koristi svoje linkove jer je ostao neki ugovor od starog kablovskog operatera kojeg treba ispostovat do kraja tako fakticki ja nisam na telemachu. :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Decerto

    Decerto Komšija

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Rarbg je dobar samo za filmove/serije. Tanak je za bilo šta drugo. A evo 1337x koristim kako TBP ne radi.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo jedan zatvoreni, veoma dobar. Invite only, ali su napravili ogromnu cistku pa sad ima mjesta. Ako se ne seed-a ide delete accounta, inace te paze veoma dobro.

    Signups are open until the end of the month or until we reach our user-limit.

    Tell your friends, family and neighbors, spread the word!

    The site is FREELEECH, this means ALL SECTIONS, ALL RELEASES and NO ratio requirements, the only thing you have to remember is to seed the files!

    SIGNUPS ARE OPEN FOR A LIMITED TIME ONLY.

    sceneaccess eu

    ps: Svi fajlovi su rarovani po defaultu, otezavajuci SIPA-i da vas safata.
     
    Last edited: Aug 22, 2017
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A sta tacno ima na tim sajtovima, da nema na ovim javnim? Ne znam da nesto nisam nasao na TPB i slicno
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    A nista znacajno vise, malo ljepse rasporedjeno, navodno "sigurnije" eto. Lijepo je biti u community-u gdje svi seedaju/leechaju podjednako i onda se ne sikiras ni sa starijim filmovima/muzikom etc.
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemojte linkove stavljati.
     
    donjapa likes this.