Star Wars: Battlefront + Battlefront II

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Star Wars: Battlefront 2 review – even removed from loot box controversy, Battlefront 2 is a mediocre game

    https://www.vg247.com/2017/11/22/st...controversy-battlefront-2-is-a-mediocre-game/

    Once you’re done with the five-hour campaign, the horrid state of the multiplayer will take centre stage. After a while, DICE’s attention to detail and stunning graphics will grow old, and you’ll be left doubting every encounter, every death. DICE’s biggest crime with Star Wars: Battlefront 2 isn’t that it added microtransactions, it’s that it forgot to make a game worth playing in the process.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar vide:



    Kazem ja da EA ima ovu praksu vec godinama ali niko ne prati.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odlican video, covjek je u sredu pogodio. Nista nije vjecito, pa ni EA nece vjecno moci na ovaj nacin funkcionisati.
    Kad pogledas kako EA igre brzo padaju u zaborav a ogromni novci na to se daju.
    Igre kao Starcraft i Diablo EA nikada nece napraviti, barem ne sa ovakvim ljudima koji ih vode.
     
    Last edited: Nov 25, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos kad bi bilo tacno. Stock im je zapravo porastao od izlaska BF2.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako porastao ?

    Evo gledam:

    31 Oktobar: 119.60

    16 Novembar: 111.60.

    27 Novembar: 106.99

    [​IMG]

    Ovaj hajp oko kofera je od bete mislim pocetkom oktobra.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Negdje sam citao da su napravili stetu i novom Star Wars filmu koji treba da izadje. U EA zeznuli stvar da valja :)
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ma to su špekulacije koje trebaju da obore "stock price" još više. Ovo će biti jako zanimljivo pratiti kada dioničari počnu izvlačiti svoj novac iz sada znane šeme "Wilson lootbox" :D
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ili ce se vratiti korijenima i poceti praviti igre onako kako i trebaju da budu ili ce naci neki drugi nacin za mikrotransakcije. Ovo drugo je vjerovatnije...
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam da li ne vole, ali gotov svaka igra je open world. MGS V truba, samo trčiš okolo. Evo igram evil within 2 ubacili neku polu open world mapu eto samo da se može reći da nije linearna. Tomb raider isto, igra bi bila super da je linearna kao uncharted.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    A jeste udarili sa hejtom, hahhaha.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tomb Raider je meni dobra igra, nemam zamjerki tu. Al ovaj Battlefront su uhakali da valja, sama igra mi je bezveze bila u onoj besplatnoj beti, jos na to onaj $box sistem je pokopao. Sta je falilo da su ostavili lootbox kao u BF3 ili BF4? Nemaju neki poseban uticaj na sam gameplay izuzev ako si hardcore noob igrac i hoces da imas sve otkljucano.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kupio je samo radi kolekcije, cak sam kupio i nfs payback, sljedeca godina je cijela recovery faza od operacije.
    Igara nikad malo.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Battlefield je njihov IP. Star Wars je Diznijev IP. Mislim da su dobili licencu na deset godina za malo bogatstvo. Valja vratiti pare + zaraditi.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lako je njima zaraditi kraj milione Sena. Nek muzu kad ljudi kupuju, i treba.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa znas da se ja palim na grafiku.
    Samo tehnicki analiziram igre, briga me za micro transkacije i ostala govna.
     
    Last edited: Nov 30, 2017
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znači pokreneš igru vidiš grafiku i ćao :D