Star Wars: Battlefront + Battlefront II

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Jos bolji odgovor: Who the hell is Benjamin Burnley and why would I take gaming advice from him
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    :D

    To neko iz SW-a garant :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    NIje u pitanju glitch nego Chuck Norris, covjek zasjeo malo da igra :D
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I moj jaran je naletio na takvog nepobjedivog lika. Snimio i poslao EAu, kao hekanje. Lol

    Ja sam dva puta naletio na glitch na Walker Assault, gdje partija i kad ubijes ona 2 Walkera, ne zavrsava, nego nema kraja. Oba puta sam usao dok je partija vec u toku, i likovi su imali po 200-300 kilova. Nisam cekao da vidim hoce'l ikad zavrsit, nego se ufatim noge.

    Meni u ovoj igri jedino fali jos jedno 4 mape u Supremacy rotaciji, i bila bi super.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Shadow Trooper is mine.

    Trebali su veci lvl cap staviti.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prvog, stize prvi od navodno 'vise' (pored Premiuma) besplatnih DLCova. Ovaj stize sa novim modom, i 2 (?) mape. Samo se nadam da ce mape biti dostupne i za Supremacy i Walker Assault modove, a ne samo za ovaj novi.

    Stvari koje trebaju popraviti, po mom misljenu:

    Heroje u Supremacy, Walker Assault-u i Fighter Squadron-u. U Supremacy, uzmes Lejlu ili Bobo-u sa druge strane i faramas killove sa daljine. Ja sam sa Bobo-m tako igrao 79:1. Mogao sam i vise da mi nije dojadilo kempat, pa napadao onda. Han Solo one shot-a fightere sa svojim specijal oruzjem. Lol U Fighter Squadron-u, heroji su toliko jaki, da kad 5ica ganjaju ga 5min, jedva ga mozes ubiti. On tebe 1shota se cini, i moze te ram bez da ista stete njemu bude, plus dobije kill.

    Homing Rocket kartica. Ovo je bez konkurencije najvece no skill oruzje u FPS koje sam ikad sreo. Lock uradis za pola sekunde i to je to. Sve zive njubare koriste ovo cudo. Ne mozes na ravninu glavu pomolit, da te odmah 3ica ne lokaju. Cak ubija i kroz personalni shield, i onaj veliki sto se postavi na zemlju. Nekad u partijama vise izbjegavam ove rakete, nego li se borim. A mogu te lokat iz Bogu iza nogu. Plus se napuni za 15sec. men se cini. Ovo izbacit iz igre kompletno i momentalno.

    Spawn points, znaju biti toliko retardirani, da me zna doslovno spawn izmedju 5ice protivnika, a ostatak spawn mjesta prazan zjapi.

    Onu karticu 'Explosive Shot', nerfat, i umanjiti joj bonus damage koji pravi, tj., svaki metak sa tom karticom aktivnom pravi 3 puta veci damage. Doslovno nemas ama bas nikakve sanse ako te neko puca sa ovom karticom aktiviranom. Pogotovo ako koristi jedan od LMGa.

    Buff moraju AT ST, jer su u sustini konzerve na nogama. Sada kada svi imaju Ion Rocket, koji ima range do tvog spawn-, ti ne budes ni blizu akciji, i mrtav si. Jedino mozes biti uspjesan sa njim ako je protivnicki tim dibidus retardiran. Nemas nikakve zastite od tih raketa.

    Moraju nerf one turrets sto su na onoj lava mapi. Ubise puru, plus imaju splash damage, da te mogu koknit i iza cover-a. Ljudi spavaju u njima.

    Oruzja su prilicno balansirana, i isto tako i kartice (naveo sam par koje trebaju i moraju nerf ili cak i izbaciti).

    Avioni mogu biti veoma efektni, ali ih nije lako koristiti, jer nema spotanja, i moras pucat u doslovno crne tackice sa i malo vece visine. Plus ih mozes skidati sa Ion raketom i At St raketom. A kako sam vec spomenuo, Han Solo specijal metak/raketa (nemam pojma sta je), one shot- fighter-a, jos je prateci projektil u pitanju. Lol.

    Kad bi odradili barek pola od ovih promjena, dodali jos mapa, igra bi mi bila jos bolja. I ovako uzivam, ali ove stvari znaju zasmetati. To bi bio moj neki review na to sta bi godilo ovoj igri da se promjeni. Ostale modove nisam igrao dovoljno da bi mogao neku procjenu dati. Onaj villains vs heros mode je zabavan sa rajom igrat.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd sto su uzeli karte iz Titanfalla, nego i kopirali smart pistol
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovaj Battlefront stvarno izgleda nevjerovatno

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uf, ne bi bilo lose nimalo da BF5 ovako izgleda :D
     
  12. Esh

    Esh HWB



    PC beta počinje 6. oktobra, a ekipa sa preorderom može početi 4. oktobra.
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Sa tri moda (dlc-a): WW2, Vietnam, i moderni...

    Sinoć sam probao opet BC2:Vietnam... hardcore mod. Još uvijek dobro izgleda!
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Esh

    Esh HWB

    Krenula je open beta, oko 23 GB za PC, 14-15 za konzole.
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pay 2 win mikrotransakcije: http://www.ign.com/articles/2017/10/07/opinion-star-wars-battlefront-2-beta-raises-pay-to-win-fears

    "One of Boba Fett’s cards makes him totally immune to damage while firing his rockets midair"

    "The Interceptor can simultaneously equip a +20% rate of fire increase, a +20% damage increase, and a -40% heat buildup. So if someone drops enough money, they can be dishing out 144% of a normal player's DPS, and keep the trigger held down for longer while they do it."

    LOL
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Cijena ne imanja season passa. Inače igra nije loša, tj beta.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne znam, ona naboo mapa, sranje. Ovako dobar motor, zbunje zaustavlja lasere. E pa jebiga.
    Ono lisce stavitli da se vrti, radite nesto pametnije.
    Ne mozes headshot snajperom napravit, 4-5 pogodoaka u trup treba.
    Ne mogu balans napraviti ko u bc2 ili bf3 da ga jebes.

    Svemirske bitke izgledaju predobro, i to je to, izgledaju predobro.
    Previse je arkadno i vidi se iz aviona da je konzolitis teski.
    Ako single player ispadne da je dobar, radi toga cu i uzeti igru.
    Nisam nesto odusevljen sa MP.
     
    BiceBolje likes this.
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    MP cirkus zivi, arkada zesca. Osim sto se dobro vrti i ima dobru grafiku igra nema nista za ponuditi osim tog najavljenog SP. Kad vec spomenu lisce, evo malo i od mene :D
    Lisce se vrti kao da je tornado, golubovi skriptirano lete oko tog tornada dok izlaze iz asfalta a usput imaju i god mode. Da bacam 50-60e samo radi SP to se jos meni nije desilo niti ce za moga vijeka, za mene se pobrinu pirati kao i uvijek. Arrrrr:rolleyes:
     
    Last edited: Oct 8, 2017