Star Wars [filmovi i serije]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Oct 6, 2008.

  1. artemis

    artemis Komšija

    Dobar je SW,ali ipak sam vise treker :mrgreen: Jos imam odgledati ovaj novi clone wars crtani.Trenutno se prati ds9 i crveni patuljak, po tko zna koji put,a hrt poceo tusiti sa reklamama u toku serije...
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. Juka

    Juka Komšija

    Što me sjeba ZULU.... KkKkKk :lol:

    ne ovo je KIRK...
     
  4. Emx

    Emx Aktivista

    STNG je meni najbolji, uglavnom zbog glumaca :D
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    [​IMG]

    SW sam sve filmove pregledao vise puta, ST volim pogledati ali daleko od toga da sam mega-fan kao GW. :D
     
  6. GW

    GW Moderator

  7. zoi

    zoi Veteran foruma

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo su samo "placeholderi" kada nekada diskovi budu dostupni. Nema cak ni okvirnog datuma. Ja se nadam tamo 2011. BR izdanjima.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Treca epizoda je vjerovatno snimana u HD, sve ostale moraju remaster, OPET :) Oko cega se ne bunim. Samo nek izadje :) Taman na vrijeme kad uzmem 1080p ili bolju TV :)

    Imate flash verziju star wars rap, daleko je bolja :)

    Babylon 5 mi je draga, samo mi je pravo zao sto igra nikad nije izasla. Rokat se u star furies i thunderbolts :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Druga i treca epizoda su snimane digitalno u HD-u, dok ce se sve ostale morati remasterovati. LucasFilm ne radi automatski remaster, vec frame po frame rucno i digitalno uklanjaju prasinu sa traka. Bojim se da ce 1440p vec biti aktuelna prica kada stigne SW BR.
    Nema veze, do tada postoji Godfather BR izdanje i divljenje istom.
     
  11. perke

    perke Aktivista

    ja sam od malena zaljubljen u 7 of 9 :smt007 :smt007
     
  12. GW

    GW Moderator

    Znači ti si onaj tip što ju je proganjao. :)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nista to. Bez originalnog BR diska necu ni da pricam. Samo skontas da je svaki od filmova na dvoslojnom disku, a ovamo sva tri strpali na jedan jednoslojni BR. Not good.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  15. Esh

    Esh HWB

    Hajde sad Mirza priznaj da si redovan ucesnik ovih über geek SF konferencija!
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Da budem iskren, kad sam bio u Parizu proljetos, posjetio sam onih par shopova sto prodaju SF dzidze. Isto dijete svega mi, ali treba ti i malo bogatstvo da uzmes sve ono sto hoces.

    Za konvencije :D Volio bih otici, mada bih doshao kuci istraumiran. Geekovi znaju biti pravo napasni. Jedno vrijeme, dok sam bio jedan od onih, i igrao Magic The Gathering CG, fakat skontas kolike budale mogu biti. Tako da sam odustao od toga, promjenio image, ostatak znas :p
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Znaci zbog toga su te oni proglasili vodjom udruzenja u Norveskoj :p
     
  18. pac

    pac Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h63T9RANnhc&feature=related[/youtube]

    Bruce Skywalker
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Nema jace sage od Star Warsa, prvenstveno jer saga traje destinama hiljada godina ko prati jedi-aje Old republice i ratove generala jedija Quinlan Vos-a i sitha Exara Kun-a.
    Pricu o Marka Ragnosu najjacem sithu koji unistava tjelo svakog jedaja ciju dusu zaposjedne i njegovoj vladavini gdje je Darth Vader kao mala maca prema ovom zloci, Sadow i Freedon Nad poslije njegove smrti se kolju za prevlast na Sith tronom... to su price i to su stvari koje su se trebale snimiti.

    Traganje za Dolinom Jedi-a ili Dolinom dusha u kojoj je sith Lord Kahn zarobio 100 dusa jedi-a i sith lordova, koje je oslobodio Kyle Katarn (ucenik Luke Skywalkera) u borbi sa najgorim od najgorih protivnika Sarissa-om i samim Lordom Jerecom.

    Svi fanovi koji nisu citali iza filmova ne znaju sta su propustili.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Vecina tog sto spominjes postoji u formi stripova.

    Vos je general u Clone wars, preporucujem ti da pogledas igru republic commando, a i seriju od 4 novele koje su potekle od te igre. Ovo sam bash nedavno citao, i super su.