1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probaj pa nam javi.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Razmisljaj pozitivno dok budes trcao i nece mu biti nista...
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    :smt005 ahahahahahaaaha. Dobra! :mrgreen: NHF Zlaja
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nhf i meni se svidjelo :mrgreen: :mrgreen: , kao i ona o ronjenju iznad :mrgreen:
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne vidim zasto ne bi mogao ako nemas tvrdih predmeta u torbi koji bi mogli udarati od njega.
    Nema pokretnih dijelova u njemu.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bice ok , osim ako te ko ne bude ganjao sa pendrekom :lol:
     
  7. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    pa naravno da moze bolane. ipak nema u njemu pokretnih djelova. ne znam kako radi onaj "ziroskop" koji ti kaze da li je u horizontalnom ili vertikalnom polozaju ali ne mislim da je ukljucena neka zesca mehanika koja se od truckanja moze pokvariti. e sad ides zdravom logikom pa skontas da ga ipak neces staviti u torbu sa sjekirom, kombinirkama, kuglom za kuglanje....
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo od mene kratak review tabletića kojeg koristim vec neke dvije sedmice.

    Radi se o ZeniThink C97 tabletu, http://www.zenithink.com/Eproducts_C97.php, na njemu je 4.1.1 od proizvodjaca (doduse u beti je pa neke stvari ne rade kako bi trebale, Google Now i poneki bug jos ima). Zasad sam jako zadovoljan, svidja mi se kako je tablet izradjen, mozda da je malo cvrsce iza, tj tvrdja neka plastika da je koristena bilo bi ugodnije, ali je ovako jako tanak i fino lezi u ruci.

    Performanse su relativno OK, zna zatrzati tu i tamo, zavisi od aplikacije, mislim da bi se browser (Chrome) trebao bolje ponasati jer neke stranice znaju nekako trzat, tipa Ars Technica koju ponekad otvori, ali sam generalno zadovoljan. Kamere su nula bodova, al mogu posluziti za Skype :)

    Tablet malko koristim za igranje (Townsmen trenutno, budi uspomene na stare one Java igre), i vecinom za citanje preko Google Readera, i tu se sve uredno ponasa. Sad kad ga koristim mislim da bi mi malo manja velicina ipak bolje odgovarala za ove moje potrebe, pretpostavljam 7'', jer ovaj je nezgodno drzati u odredjenim situacijama.

    Baterija moze izdrzati nekih 5 sati surfanja i citanja, zavisi od osvjetljenja, ali moram jos ovo testirati da donesem neki bolji sud. Zasad je znaci sve OK, osim ovih neki par bugova koji su tu jer je ovo beta release 4.1.1 pa se nadam da ce se to rijesiti. Nisam se jos igrao sa rootanjem i tim fazonima jer nemam vremena, a pretpostavljam da se moze staviti i CM i tako to nesto, malko sam vidio na XDA, ali o tom po tom.
     
  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista




    Gdje ima ovo kupiti ?
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Jesi kupio negdje preko neta ili kod nas? Cijena?
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    na faxu nabavili kod nas ja mislim da je nabavna bila 350 KM
     
  12. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Koga interesuje Zenithink C97 neka posalje PM ;) Na kojem si tu faxu Mujka, americki univerzitet?? :D
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja odo na kondicioni sa pozitivnim mislima sa tabletom na ledjima i vasim strucnim misljenjima , a za svaki slucaj mislite i vi pozitivno....
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Eto prezivio tablet 5Km trcanja

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Za tebe treba postojati jedan podforum :smt005
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    jes jes x-factor
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija


    hehe ma rekoh ajmo da testiramo snagu pozitivnog mišljenja, a ako se nešto i desi mogli smo ja i enis koautorisat članak testiranje tableta i tako to...pa reko nece biti uzalud... btw u torbu sam ubacio i my passport wd za kojeg sam pretpostavio da ima iskustvo u truckanju, a na njemu su trcali i mnogi pozitivni mislioci(ukljucujuci Max Payne-a 3) a sa nama je trcao i sg s2, doduse u dzepu......tako da uz takve suigrace tablet nije imao izbora nego da uspjesno izvrsi ovaj poduhvat...
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Gdje trcis da se zna? :D
     
  19. sumeir

    sumeir Komšija

    To da mu "čeku" pristaviš. :)
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja kontao misliti pozitivno i odmah me sasjece u startu.
    50 ljudi, 12 zadataka, komp bira po studenta za svaki od 12, proziva samo za prvih pet komada, treci mi netacan a ostalih 11 tacni.

    2% sanse i naravno eto me, hajde dobro ispravit cu ga, imam pola sata dok odrade prva dva, samo mi treba internet, connect to VPN = failed iako imam 5 crta wireless-a, i svaki sljedeci od 236 pokusaja = failed.
    Vrijeme proslo, izlazim, dobijam nula bodova, vracam se na mjesto, connect to VPN = connected successfully iz prvog pokusaja.