1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prije dvije sam prodao iPad 4 za oko 350 KM, koji cener gore dolje, ne sjećam se tačno, gledam sad po piku cijene i dalje iste. Dakle slabo tržište, niko nove ne nabavlja pa starima i ne pada cijena :)

    Mada dobro dođe kad si u kući za surfanja i youtube, a mimo toga slabo.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja kad sam u BiH koristim da gledam Americki HBO go, Amazon video i Netflix. Ukljucim opera vpn app, i laganica.
     
  3. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja koristim za gledanje filmova, serija, EON, utakmica. HDMI, skopcam na tv i cao, svojevrsna zamjena za tv box, posto nemam android tv.

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja bih koristio da ima neki prihvatljiv model. Koristio sam dva nexusa 2012 i 2013 oba polomio. iPad što bih rado uzeo ali skup. Ugl tablet mi je bolja opcija od mobitela. Dok sam imao tablet mob koristio samo za pozive.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja na telefonu ni ne palim internet. Upalim sa vremena na vrijeme cisto da updajte uradim. Kad sam napolju nisam od onih sto cim sjednu sa rajom za tel. se fataju. Tel. koristim samo kad trebam zvati. Kuci ili tablet ili laptop za internet potrebe.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam imao tablet do unazad godinu ipo,kada je crko i nisam vise ni kupovao

    ali cinjenica da je tablet bolji za yt,za forum,za citanje portala i pdf-a
    meni nije bas praktican za chat,za chat mi je prihvatljiva jedino fizicka tastatura

    ali sada i nemam neke potrebe za njim,imam 13.3 incni laptop koji nije tezak i mogu ga staviti na stomak i citati kada lezim bez problema
    ovo sto sam napisao da su mrtvi je iz razloga sto vise niko ne izbacuje po nekoliko modela,nema takmicenja ciji je bolji,u inrofmatickim casopisima jedan ili nijedan tekst o tabletima i tako to
    znaci trziste je mrtvo...a ko ima jedan tablet,ne mijenja za noviji,nego koristi dok ne crkne
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja bi ga koristio vise da nije sranja sa MS-om i Windows RT-om... Javlja mi da nije licenciran OS i ne radi mi ni office, i nece da update odradi...
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa dobro, niko ovdje nije mislio na Win tablete :D
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    E, ali je fakat beton bio, bas sam extra bio pozitivno iznenađen. Asus VivoTab RT 64GB i 3G ima... Dobio ga od teninog dajete iz Norveške, i HP BT tastatura za njega.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    I koji je sad dobar tablet da djeci dam da gledaju crtane kad smo negdje na putu? A da i ja mogu malo da ga koristim? Da nije neki coolpad vivax i to sa ekranom ko iz Siemens S25 :D
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Amazon Fire Tablet.