Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. burner

    burner Aktivista

    http://www.elob.ba/internet.html

    Zna li neko kakvi su ovo folovi, budući da u ovoj državi to zvuči previše dobro da bi bilo stvarno?
    Prvo sam pomislio da je u pitanju neozbiljni flat rate na fer osnovi, ali čovjek koji se javlja na njihov info telefon, drsko tvrdi da je to pravi pravcati flat rate koji je u njihovoj ponudi od 1.6.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    damn nisam u zoni pokrivenosti. ovaj stream paket je fenomenalan. :shock:
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    izgleda jako zanimljivo...bas me interesuje kako ce kokurencija reagovati
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Hehehe HS-u su jos cijene zara a o limitu da ne pricam :D
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Trebali bi danas ili sutra doci kod mene. Danas je vec kasno pa ce to vjerovatno biti sutra. Ja narucio ovaj game paket. Javim utiske.
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    ma ja mozes ti :(
     
  7. monK

    monK Komšija

    Prva stvar, a to je mislim i Dog zaključio, ode EPN u qrac...

    Druga stvar, koliko li je sve to stabilno?


    Sad samo još neko da počne dilati ADSL pa da se pakaši iz bitch.neta sjete spustiti cijene, ili malčice podići limit...
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    putem kojih linija :(
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Nisam u zoni pokrivenosti, ali i da jesam ne bi uopste razmisljao o napustanju ADSL-a, ma koliko primamljivo zvuce ove ponude. Za dvije i pol godine koristenja ADSL, ne mogu se pozaliti ni na sta, apsolutno nemam niti jedne zamjerke BiHnet-u. Brzina mi je uvijek bila onakva kakvu sam je i placao, tj. 1Mb, maximalno dva puta sam imao situaciju da se nisam mogao konektovati 5-10 min.(sto i nije vrijedno spomena za dvije i pol, divne, godine koristenja ADSL-a ), kada sam sjebao modem, dobio sam novi u roku od jednog dana. Sa FreeZonom sam znao mjesecno skinuti i po 150+GB( i jos uvijek skidam, samo ne toliko kao prije), ma sve najbolje uglavnom(jos se ne igram na njihovim serverima preko FZ). LONG LIVE BIHNET I ADSL :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Fol je sto se ugovor MORA potpisati na min 2 godine, ko ima EPN nek procita na EPNovom forumu sta ljudi kazu. Istina, hebes ti to, kod nas su sve lopov do lopova, zamsli prva 3 mjeseca sve super, a onda ti ukinu flat rate (preopterecenost, EPN sindrom) pa nestabilna konekcija a ti se obavezao ugovorm na 2 god. Ja bi jedino presao kad bi u ogovoru garantovali da ukoliko dode do ukidanja Flat Ratea, nestabilnosti konekcije i smanjivanja brzina da mogu rahat raskinut ugovor :wink:
    Cekam utiske iz prve ruke, Dog - javljaj sto prije :D
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa ovaj Elob koju god ulicu napišeš nije u zoni pokrivenosti. Nemoguće da Kolodvorska i Zmaja od Bosne nisu u zoni pokrivenosti
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo našao sam jednu : ulica Maršala Tita je u zoni pokrivenosti
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma nema govora o podizanju limita. ukidanje istog je jedini pozitivan i povoljan ishod.
    volio bih i ja da mi je limit na adsl-u dovoljan, ali meni treba promet prema vanjskom linku a ne freezona, cablezona i ostale pizdarije.
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma ne sekiraj se ti Vedo za ugovor. Ako ne bude kako treba lako ja njega raskinem, pa neka me tuze.

    BTW ovaj mjesec cu imati i elob i epn. Nisam jos raskinuo ugovor dok vidim kako ovi rade. Koji bude bolji, taj ostaje.

    Obecao sam, ako bude sve kako treba, odnosno kako pise, da cu nositi onu elob kapu po gradu. :mrgreen:
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    :lol: :lol: :lol:

    Ma kontam i ja preci, uzet onaj BUSSINES paket ali me strah da za 2 mjeseca ne bude katastrofa, nekako mi draze imati 256 brzinu sa 16 gigica a imati stabilnu konekciju. Ako ti Dog budes zadovoljan, od prvog neces jedini biti koji seta kroz Ferhadiju sa ELOB kacketom :D
     
  16. monK

    monK Komšija

    Šta češ kad sam skroman...Naravno, suvišno je govoriti koliko se slažem s tobom...

    Freezona, iako ima slatkih detalja, nije ništa drugo do pizdarija za zamazivanje očiju...
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    U cijenu nije uračunat PDV.

    A fuj... vise ne izgleda tako jeftino. Jedino sta im valja je 1mbit upload.
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Dok ne dodju ''stranci'', interneta vidjeti necemo.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    citat:"...s tim se pomiri i zivi nece nam pomoc stranci..." :( :(

    a ovo je sto se mene tice jako povoljno.mislim korisnik sam ADSLa od ovih pljackasa ali stas primoran sam.kod vas u SA je jos i dobra situacija sa konkurencijom :!: u ZE imamo telekabel i njihov kablovski net na kojem imate 3,5GB Dload i 3,5GB Upload :!: i sta ti tu da odabres :?: licno da sam u SA VJEROVATNO bih uzeo GAME paket.ali nisam...
     
  20. pac

    pac Komšija

    dog, imali sta novo?