Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da ne trazim sada telemahovu ponudu i one cake,moze li mi neko od korisnika reci sta ja u telemachu mogu dobiti po cijeni moje tv net,tj za 36 KM,sta mogu imati kod telemacha,koji paket neta i IPTVa ?
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Net i tv ti je cca 43 KM. Ima opcija tv i phone cca 30 KM u sklopu kojeg imas free net brzine 0.50 Mbps ali sumnjam da ce to zadovoljiti tvoje potrebe.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uspjeo sam bez problema skinuti u US app, i log in se. Ali izbor kanala koji se mogu gledati, je daleko gori nego na D3GO sto je bio. Samo mi FTV radi. Za sve ostale 'nije dostupno u ovoj regiji'.

    Sta bi da cemo moci gledati sve kanale iz naseg paketa?
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Telemach stroj :D
    A sto se tice telemach account na forumu nklixa jarane rade ko doksa, sve rijese, sto je vrlo bitno u danasnjem brzom svijetu, da nema potrebe da idem na salter da se peglam.
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa mozes ali kada si na internetu Telemacha. Pretpostavljao sam da ce postojati ogranicenja te vrste.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ogranicenje je ok, ali ovako, do sada sto sam testirao, nemam pristup 5 kanala iz svog paketa. Puno veci pristup kanala je bio na D3GO.

    Al haj, ima sta ima. Jbg.

    Jedno pitanje hamo: da li se koristenje vracanja unazad (gledanja neceg sto je ranije bilo na nekom kanalu) placa dodatno i preko aplikacije kao i preko resivera sto je 3km?
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Provjeri sa podrškom ,nemoguće da ti radi samo jedan program bez obzira što si u drugoj mreži,sistem je defektan,kao što jučer napisah,kod mene na telemach mreži ne rade svi kanali iz start paketa,a rade mi svi koji se dodatno plaćaju,arene,hbo,cinestar hd,itd
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hamo je nasa inside veza sa Telemachom. :)
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ne mogu jos tacno potvrditi, ali ako bude isto pravilo kao sa D3GO nece se naplacivati.

    @dams82
    Kolega Patton2410 je sada preko bare u USA, tako da nije samo druga mreza nego kontinent :)
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ok, ok. Ako saznas javi.

    Ma ja, malo preko bare. :D
     
  12. black

    black Komšija

    Da imas VPN mogao bi sve gledati :)

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel smijem ovo uraditi ako mi je od bhtelekoma net?



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa mislim da opet nebi, jer kako ces simulirati da si u Telemah mrezi? Jer to je jedini nacin da imas pristup svim kanalima iz svog paketa preko aplikacije, ako si u Telemach mrezi. Valjda.

    Posto gledam preko tableta, imam instaliran Opera VPN, i konektujem se na Njemacki, ili Holandski server, i opet ista ponuda kanala kao i iz 'Murica. Naravno da ni na jednom programu koji sam probao nema BiH server.
     
  15. black

    black Komšija

    Ja imam kod kuce OpenVPN server, isto da sam kod kuce konektovan.

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Naravno ako ti neko da user i pass bez ikakvih problema.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Black mogao si dati Pattonu da isproba :D

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meh. Previse posla.
     
  19. Nyxem

    Nyxem Novi član

    EON: N1 koji je prvi radi, a kasnije na listi ne radi, HBO i arene rade, iako nisu u paketu, ostali programi, nisam kao pretplaćen
     
  20. lolak

    lolak Aktivista

    Izgleda da nova platforma jos nije popeglana..