The Grand Tour

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by NAILS, Oct 3, 2016.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sasvim solidna prva epizoda, ne spada među "epske", ali je kako god okreneš puno bolje nego sadašnja Top Gear postava.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Cak sam se i nasmijao par puta. Sto nije bila situacija znamo vec gdje...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    izasla je i nova epizoda
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I nije nesto.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  6. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Čitav onaj dio u Jordanu je bio toliko dosadan da sam odustao od epizode.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mogao si 'premotat' :) Da, to je najgori dio epizode. To gotovo da i jeste epizoda, kad bolje skontam. :D

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  8. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Premotao sam naprijed čisto da vidim ima li kraja, a pošto ga nije bilo onda sam prekinuo i krenuo sa gledanjem Westworld-a. :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ovo ce 2 sezone i cao ako ovako nastavi.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni bezveze do sad.
     
  11. kio

    kio Komšija

    Ja sam se ismijao ovu 2 epizodu :D Jest da je montono bilo vecinu, ali kada ponavljaju scene James May hahah :D
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pteslikali Top Gear, jednostavno moraju izbaciti ove gluposti. I ovaj amerikanac je malo reć očajan.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene vala najvise nervira taj amerikanac sto mijenja Stiga... lose do bola...
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tu su napravili bas obrnuto, Stig ni rijeci nikad, amerikanac se ne gasi i valja samo gluposti.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Trebao bi u nastavku doci Ben Collins.

    I TG je imao slicno lose epizode sa samo jednim autom a ostalo place holderi. Meni je ono u vojnoj bazi bilo ok za 5-6 minuta ali su vala pretjerali. Ako im je ovo vrhunac, tesko da izvuku 3 sezone kako su planirali a kamo li nesto duze. Nadam se da ce biti boljih epizoda mada imaju nekakav kontinuitet u pretjerivanju. Ako je gost ispao iz helikoptera, cool ali nema smisla pet puta ponavljati isti fazon. Ili recimo onaju dio kada su se "svadjali" sa publikom. Ndije veze. Vidi se da je americka produkcija.. bas ima nekih jeftinih ala wwe skeceva.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako ne žele fokus na auta radi publike što ih gleda, a ne voli auta, trebali su napraviti dvije tri epizode kao što su speciali bili, ove ostale kao epic car Show i gotovo.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    E05 dobra. Standardna TG epizoda.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Taman za večeras, prošla je meni bila katastrofa. Sve ukupno je ok, ništa posebno.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo pristavio sma 5. epizodu
    iskreno ona 3. mislim je bila bas losa a i ni meni se ne svidja onaj ridjokosi amerikanac sto vozi
    bas je antipatican
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ponavljanje gag-ova sa hillbilly amerikancem i zaginulim gostima je bezveze.
    Ali fino vozi covjek.