The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Main story oba DLC-a je ukupno 30ak sati. Ako radis i side stvari, onda je 50ak sve ukupno
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    ~370 sati kasnije... :smt023

    [​IMG]
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Bravo, svaka cast :smt023
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako neko hoce Gwent key, imam 2 viska. Fino je uradjena igra
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Daj plz.

    edit: Slao sam i PM ali je u Outbox, izgleda da ti je inbox pun.

    Btw - D ali je ovo za PC ili za PS, da li ima veze tacnije? Jer imam za PS4 TW3wh, ali nemam za PC.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci card game Gwent za PC. Ko je igrao TW3 zna o cemu se radi. U closed beti je trenutno.

    Uzeo sam maksuz 1060 graficku da igram TW3 na PC. Treci put igram, ovaj put na death march. Mada, opet budes prejak poslije 10ak sati igre. Ali ipak je zanimljivije. Par modova cine igru jos boljom.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hvala!

    Ja vjeruj presao igru, uzivao vise nego u bilo kojoj do sad. Ali kad je ekspanzija trebala izaci pocnem raditi i nikad se kasnije nisam nakanio poceti. Hocu da je uzmem i da je igram konstantno par dana kao sto sam igrao i Wild Hunt, bez prestanka.

    To ce morati biti sad nekad uskoro, prije godisnjeg odmora, cim malo posao popusti. A za Gwent-om sam bio lud, igrao ga ingame koliko sam god mogao, postao profi :p
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ekspanzije su jos duplo bolje, pogotovo ova druga. Prvi put kad sam igrao, ignorisao gwent totalno. Drugi put se nafurao, samo karte trazio. Slicno je i u standalone igri, ali ima dosta novih karata i mehanika.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da li se moze igrati pvp (online)? Joj izaci cu ranije s posla i odmah idem instalirat'...
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze naravno, to je i poenta :D
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo me 4ti level, igram li igram :) Vrijeme prolazi brzo kao i prije kad se Gwent picio...
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ostavi username pa da odigramo koju. I ja sam tek poceo
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    simplyowning

    Dodaj pa da razbacimo.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prihvatio sam te sinoc/jutros. Evo me sad 8-9ti level cini mi se, jos malo pa 10ti.

    Razmisljam, posto igram samo sa Monsters, da mill-am sve ove ostale karte, i onda sebi craftam koliko god mogu dobrih monster kombinacija jer ionako samo igram s monsterima (za sad).

    Ne znam kako ce biti kad beta zavrsi, da li ce se raditi reset totalni... Na stranici pise da, ako budu radili svi koji su "kupili za novac" nece izgubiti svoje karte. Problem je sad u onom "ako" - ali vjerovatno hoce.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rekli su da ce vjerovatno biti reset. Za svakih 5 levela dobijes 2 kega i za svaka 2 ranka isto 2 kega. Geralta dobije svako ko je bio u beti. Ko je parama kupovao, dobije kegova koliko je i potrosio naravno. Ja sam lv3-4. Ti se bas zadao haha
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Joj stari, jesam, igroa bi jos ali moram ici u goste. Veceras cu :) :)

    Evo pravim pravi deck, prodati cu sve osim Monster i Neutral, i onda napraviti nesto da valja. Craftati kojeg onog zlatnog od 800 i to je to :)

    MOzemo veceras kad se vratim opaliti, ja cu sigurno poslije ponoci igrati par sati.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajde i ja cu uletiti pa odigramo koju. Samo sam sa Northom igrao i ubise me ovi sa monstrumima.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sam online, pa se javi kad budes i ti mogao.

    Btw - tek sam sad skuzio da kad runda pocinje mozes skroll desno da vidis cijeli deck, ja mislio samo vidis pocetnih 5 karata i njih imas pravo da swapas. Tek sad skuzim, ali nema nikakavih indikator, nego tast. -> i mozes vidjeti. Malo glupo ali haj...

    Inace evo punim 9ti, bicu uskoro i 10ti.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha to sam znao. Nisam sinoc ulazio, jesam juce malo po danu. Onaj skellige starter deck je dosta bolji od North. Ako se ovim tempom budu dobijali packovi i kad izadje igra, onda nije lose uopste.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kako ide? :)

    Lvl 18, Rank 10.

    Igram ovaj deck, ide me odlicno:
    http://gwentify.com/decks/top-10-5000-m ... ith-guide/

    Nedostaje mi doduse jos 800 scraps da napravim Avallac'h i onda ce biti kompletan :) Nisam dosao igrao u zadnjih par dana ali sad pokusavam sto veci lvl/rank dosegnuti prije nego beta zavrsi.