1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li kakve naznake @ hamo pipa da ce Telemach kupiti TXTV ili širiti mrežu prema Živinicama?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  2. zdici

    zdici Aktivista

    Kako misle kopati Zenica-Zepce-Zavidovici-Banovici-Zivinice-Tuzla ?
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne bih se bunio nimalo da bude tako pa i nas pokriju :) Telemach gdje god da dovede svoju mrežu ce imati klijentelu, jer je povoljan i kvalitetan, a to je ono sto narod trazi. Gdje god je Telemach dosao bitchnet je popušio, bez obzira koliko je velika carsija, selo... Telecom je konkurentan samo tamo gdje nema konkurencije haha :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Vec se uveliko kopa, ide se skoro pravolinijski, preko planina, negdje iznad Zavidovica prolazi linija. Ne znam kakav je plan za pokrivanje gradova izmedju, ali ne sumnjam da ce biti odradjeno.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U Zivinicama je vec dvije godine prica da ce doci Telemach.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja se nekako nadam da telemach kupi TXTV al to je haman nemoguce jer i TXTV je proprilicno jak.
    Kod mene u naselju gotov svi koriste TXTV mada se žale na brzinu neta a sto se tice kanala bez SK kao da nema ponude :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  7. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Koristi li neko iz Lukavca Telemach? S Telecomom imam problema u zadnjih mjesec dana, gdje se u večernjim satima internet vuče. Par puta pomogne reset routera, ali nije baš neko specijalno rješenje.

    (PS pogrešna tema, moja greška...)
     
    Last edited: Dec 23, 2017
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Lol znaci ima problema i na Telemachu uvece :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Nisi ti dobro procitao :D , napisao je da ima problema sa Telecomom uvece. Sto se tice Telemacha , prije 3 mjeseca sam imao problema sa brzinom u vecernjim satima , ali nakon sto sam dokumentovao sve i poslao , ljudi napravili i sad 99% vremena imam deklarisanu brzinu , zna se nekad desiti neki drop brzine navece ali to jako kratko traje , cca 30 min.
     
    NaLe! likes this.
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro sam procito, vidis da je editovo poslije ;)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Ja vidim post koji je editovan prije 43 minute i glasi : "Koristi li neko iz Lukavca Telemach? S Telecomom imam problema u zadnjih mjesec dana, gdje se u večernjim satima internet vuče. Par puta pomogne reset routera, ali nije baš neko specijalno rješenje.

    (PS pogrešna tema, moja greška...)"
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa da, originalno je pisalo ovako "Koristi li neko iz Lukavca Telemach? Imam problema u zadnjih mjesec dana, gdje se u večernjim satima internet vuče ko prebijena macka"
    Trebao sam qvotat :)
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    Eh da , sad se razumijemo :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa da, pogledaj na sta mu pitanje sad lici :) Koristi li ko Telemach jer on ima problema sa Telecomom, nidje veze :D
     
  15. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    DMR, druže, griješiš, pitanje gore napisano stoji kako je stojalo od prvog postanja, dodao sam samo kasnije napomenu da sam progriješio temu (navedeno u zagradi).

    A zaista te ne shvatam šta ti nije jasno u pitanju? Pitam ima li neko Telemach, jer planiram promijeniti provajdera.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    I sta te zanima da li ima problema i sa Telemachom? :)
     
  17. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    ^ da.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa niko se do sad nije zalio, izgleda da su poprilicno stabilni. Kako dino rece u Gracanici zna usporiti ali valjda samo nedjeljom, i kad uspori nije toliko.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uploadovao bih trenutnu brzinu od 78 kilobita, ali je prespor net :D Nema me dva dana kod kuce i odma se provider opusti :D
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da imaju neke probleme, kod mene pici cak 1Mb download al je zato upload 3,5Mb :D Je li ko zvao da vidi sta je u pitanju?
     
    Last edited: Dec 23, 2017