1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. zdici

    zdici Aktivista

    Moze li se na CBN modemu podesiti rucno DNS od Google ? da se ubaci 8.8.8.8 i 8.8.4.4
    Danas uzeo ovaj paket:
    [​IMG]
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Šteta što te nisu prebacili na optiku.
     
  4. zdici

    zdici Aktivista

    bice valjda nekada prebaceno i na optiku :D bar se nadam
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja evo cekam odgovor da li ima optika kod mene vec treci mjesec :D Jucer zvao opet kaze zenska najbolje da pitas na mail [email protected] :D
     
  6. rival

    rival Novi član

    Jesul ti odgovorili ?
    Ja kad sam ih pitao prije mjesec rekli su mi kad budes vidio da ti kopaju ispred zgrade, tad ces imat optiku.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisu :)
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    jeli kome sinoc nestajalo Interneta od 22h pa na dalje ?
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima li iko u Tuzli, da je bas negdje u gradu, a da ima opticki internet i gdje tacno?
     
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Zanima me moze li se od njih uzet opticki do njihovog krova a da ja stavim svoju wifi opremu od njih do mene...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Whaaat?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Treba mi brzi internet a nemam izbora haha.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    I s cijeg krova? :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    TXTV, oni su u Zivincama kod mene u zgradi BKC a na njoj ima vec 15ak antena raznih pa nesto kontam mogu i ja tu stavit svoju...

    edit:

    [​IMG]
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pitaj ih, uvjeren sam da ce dozvoliti :D
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Za antenu nije problem jer znam gazdu tamo, a TXTV vjerovatno bi trazili nesto dodatno naknadu lol. Ne odgovaraju mi na mail.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni 3-4 mjeseca ne odgovarju da li je moguc opticki internet. Ni na mail, ni na telefon :D
     
  18. rival

    rival Novi član

    Živim 600-700m od centrale nemam optike, nema optičkih kablova do mene, tako da ne vjerujem da ce uskoro bit šta.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja zivim 20 km od grada i centrale pa imam optiku. Za spajanje optike moraju doci inzinjeri, i dok nisam par puta licno otisao i zamolio nisu doslu.
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    Vratio ja modem u TXTV nemoze se ovako sa Internetom..puca u toku dana po 5-8 puta..pukne navece oko 22h dodje ujutro u 6h..ili nestane cesto oko 14 dodje u 14.30h pa pukne oko 19h dodje za 15min..nepodnosljivo :(
    Dok radi radi odlicno download uredan upload uredan..jedino ping prema google.com oko 55 ms malo visoko..mada zna biti i 42 ms. Prelazak na optiku nije moguc jos nazalost.