utorrent uspori/blokira internet

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by zippoo, May 7, 2015.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koji vpn da uzmem, nešto da nije skupo da mogu skidati torente i gledati p2p tekme preko sopcasta i da plaćanje može mjesec po mjesec? Po mogućnosti da ima switch da ako padne vpn da se diskonektujem sa neta.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    Ima ovaj tunnelbear vidi sta nude
     
  3. subzero

    subzero Novi član

    Re: RE: Re: utorrent uspori/blokira internet

    Moj frend je zbog popcorna popušio milju eura kazne, pazi ili si zbavi neki pravi vpn, ne one u browserima jer za popcorn nema efekta od njih .. Hidemyass ili unblockus.. :)
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala ali nesto ne vjerujem tim free vpn nikako.

    Sinoc uzeo trial na Unblock-Us VPN promijenim DNS prema uputama do ip adresu ne mijenjas, odem da vidim ip adresu logicno ona ista. Ne kontam to nikako kako sam siguran ako mi je ip adresa ista? Kontao hidemyass ali cini mi se poskup a da uzimam za godinu dana unaprije ne pada mi na pamet tako da cu izgleda uzeti seedbox preko seedhost.eu (kazu dobar) ima po 5 eura vec samo cekam da bude dostupno. Seedbox za one koji ne znaju ko ni ja sto nisam znao dok nisam procitao je u stvari server koji zakupis na kojeg skidas torrente a kad se skine skidas ga na svoj racun direktnim linkom tako da si siguran nema p2p prema tvom racunaru. Jedio je belaj sto na taj nacin ne mozes gledati sopcast utakmice.
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Code:
    Kad smo vec kod torrenta, mozel mi ko provjerit ima li noviji videoscribe (2.1) na nekom od private trackera, na iptorrents nema...
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li nekome bittorrent ili utorrent na win10 izbacuju BSOD ? Nisam uspio ufatiti opis jer ne sjedim za laptopom dok downloaduje ali se svaki put desava samo kada pokrenem neki download. Ima tome mjesec dana kako je pocelo i mislim kao da prolaze fajlovi od oko 1GB ali vec od recimo 8GB svaki put krešaju sistem nakon 1-2min od pokretanja. Reinstalirao sam i jedan i drugi i mijenjao lokacije ali se isto desava. Jedino mi ostaje da reinstaliram win. U generalnom radu nemam nikakvih problema.

    EDIT: Poruka je Page Fault in Non Paged Area.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to mi se nikada nije desavalo
    imao sam probleme da mi torrent blokira internet i da ne mogu na drugim uredjajima koristiti net ali da mi se pojavi BSOD,nikada
    nisam ni znao da se BSOD moze pojaiti na win10 :D
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    U pitanju su mrežni drajveri. Evo nabacio neke sa osmice i evo svukao sam 4GB od 8 bez rušenja. Nadam se da ce biti stabilni.

    EDIT: Evo sruši se..