Windows hosting

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Ninja, Apr 8, 2014.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

  2. donjapa

    donjapa Overclocker


    @Ninja - da li si na kraju uzeo Win Hosting i gdje? :)

    Utisci?

    Ja uzeo host4asp.net - nikad nikom nebi preporucio. Zaletio se i uzeo na 3g, i radilo je jedno 6 mjeseci, ali zadnja 4 mjeseca je katastrofa, svaki update pada hosting, i svaki update moram ticket otvarati da mi reconnectaju baze. Bili najjeftiniji, a imali i dobru stranicu, OK review-e, a nama je trebalo da testiramo neke aplikacije. Sad kad nam bas treba nesto bolje vidimo da je ono shit teski.

    Zanimaju me tvoja iskustva, mislim da cu se prebaciti na 1and1, dosta su povoljniji od Leftor-a kojeg sam isto razmatrao.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Exwizzard je koristio ovh servere ne znam imajul win dedicated ali mislim da su cijenama ok spram onog sto nude
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Nisam uzeo ništa na kraju, propo poso.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Uzeti cu ja 1and1 pa ostaviti utiske nakon godinu! :)
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

    Sad kad gledam ona dva linka iz prvog posta, Arvixe mi se čini bolji.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    U njih su lokacije servera u SAD, dok je nas klijent u Hrvatskoj, a 1and1 je njemacka kompanija i imaju dosta infrastrukture po europi pa nekako to gledam kao presudni faktor.
     
  8. Ninja

    Ninja Komšija

    Stotinjak dodatnih milisekundi neće predstavljat problem, a neka ograničenja na 1and1 bi mogla.