Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vidjet cemo sta ce biti...
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma nista, propalo je to skroz. Kad raja ne kupuje WM zato sto nema nekog snapchata, nemamo sta pricati.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja i dalje ne kontam snapchat i derivate istog na drugim aplikacijama... Možda je do mene :)

    Poslano sa Lumia 950
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Nije do tebe, mi smo prestari za ta sranja, to ova mlađa raja fura.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upravo tako, ne koristim ni ja. Ali ako platforma ima milione korisnika i nema je na winu, to je fail.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jesu li to one neke usi i oci i tako to na slikama koje iskacu sa instagrama :D
    je li to snapchat :D
    ne kontam ni ja tu aplikaciju sekunde a vidim da ima i "macki" od 25+ sto to sranje koriste po instagramu :D
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ja, retardirana aplikacija i retard je svako ko to koristi. Sto jako puno govori o nasem drustvu.

    Jos prije par godina se sjecam da je u recenzijama Windows Phone uredjaja spominjan taj snapchat kao nekakav minus platforme, tad sam prvi put i cuo za njega.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vec ste toliko ostarili da vam je glupo sve drugacije :D
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    A gle, sad se i instagram i whatsapp i fb mesenger pretvorio u snpchat tako da je i isto.
    Maknuo sam fb ima mjesec dana i instagram, lagano cu i ostale nametnike, ostavit cu samo reddit, par foruma, i telegram i mozda viber, ostalo križaj.
    Previse je toga, i samo bezveze gubim vrijeme na te gluposti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dokle ide ta "alternativa" kad za nekog kažeš da je retard jer preferira neku aplikaciju ili socijalnu mrežu. Nek' ona postoji na Store-u za download, ne plaćaš joj kriju što se nalazi na oblaku...
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    offtopic
    ma ne govorim ja da je neko retard sto koristi ovo ili ono ali ti filteri i ono sto vidim po instagramu a da je sa tog snapchata...nemam pojma koja je svrha
    no dobro...ali jedna cinejnica je nepobitna...danas se samo kopira onih par karadasianki i slicnih "posvudusa" a one klepaju velike pare od svog pojavljivanja a ovamo djeca se ubise po tim snapchatovima valjda da budu kao one
    pojavi se neka majica kod tih "poznatih"...u roku od 24 sata,svaka posvudusa ima istu takvu majicu na instagramu :D
    to mi nikako nije jasno
    isto je i sa drugim odjevnim i nosivim komadima ...i onda se cure uvrijede,kada im kazes da su totalno neorginalne i da su sve iste
    pa same sebe etiketiraju,cemu osjecaj uvrijedjenosti :D

    a da se malo vratimo i na temu
    http://www.windowsnovosti.com/2017/06/cshell-donosi-windows-10-start-meni-i.html
    niko ne komentarise CShell,sto je jucer objavljeno...i to da ce i a mobitelima start i notifikacije izgledati isto kao na win10
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma pusti trendove i pomodarstva, treba ponuditi ljudima popularne aplikacije na svim OS-ovima pa nek' ih svako koristi kako hoće.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja ne kazem da ne treba, nego kad uredjaj na recenziji ima minus zbog tog snapchata, to nema smisla.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima smisla itekako kad je globalno popularna aplikacija, pogotovo ako je aktivno koristi osoba koja pravi recenziju.
     
  16. Ninja

    Ninja Komšija

    Osim što nema Snapchat, nema ni kamara drugih popularnih aplikacija, a i one što imaju, kaskaju dosta za iOS i Android verzijama. Čak i Microsoft napravi bolje aplikacije za iOS.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Čisto subjektivno, meni WM10 odlicno obavlja sve ono sto meni treba, nosam android jedino zbog aplikacije za banku, jer je nema na Windowsu... inace mi je Lumia glavni telefon. Outlook mail client mi je najbojli mail client koji sam probao, kamera na 950-ki odlicna, kao i na 930, 1520, 920... koje sam imao prije. Facebook, instagram sve mi radi sto mi treba, twitter, jebaji ga, ja zadovoljan...
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E to je bio problem.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Opet nije problem. Sad treba birati ljude koji ne koriste aplikaciju da se platforma pokaže u boljem svjetlu?
    Ne koristim Snapchat ali kad bih pravio recenziju WM telefona uzeo bih najmanje 10 najvažnijih aplikacija na cjelokupnom tržištu i naveo kao nedostatak ako nisu portovane na WM10.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nedostatak je ako nema svake. Nekom treba Snapchat nekom eto bankarstvo

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk