www.sokker.org

Discussion in 'Igre i konzole' started by XTRage, Oct 11, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    http://www.sokker.org

    Dosadila vam je fudbalska svakodnevica? Da li smatrate da ste u stanju da vodite klubove bolje nego li treneri u ligama. Pridružite nam se, podesite svoj tim, suočite se sa drugim trenerima i dokažite da ste najbolji!

    Najbolji nogometni manager na netu !!!

    http://www.sokker.org
     
  2. perke

    perke Aktivista

    poslije hattricka :roll: :smt004
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :roll: :lol:

    Propao je HT davno...
     
  4. Zombie

    Zombie Aktivista

    Nidje veze, Ht je i dalje beton, a ovaj sokker je smjesan.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Najgore je kad neko pljuje po necemu a nije ni probao :roll:
     
  6. Zombie

    Zombie Aktivista

    A odakle znas da nisam probao, ako se meni obracas, probao i odustao, a HT igram od 2004, i jos uvijek mi je dobar, o ukusima se ne raspravlja, ali broj usera dovoljno govori...
     
  7. danib

    danib Novi član

    U velikom napretku je http://www.dugout-online.com po meni je najbolji a probao sam mnoge managere. I trophy i sokker i godsoccer i HT, znaci puno njih a ovaj mi se cini najbolji. Ima najvise mogucnosti, lijep dizaj, svaki dan trening sto znaci da uvijek imas sto raditi.
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma naravno da je HT najbolji igram ga odpilike dosta dugo, a drug je probao sokker kaze ni blizu HT-a
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sokker je on-line nogometni menadžer, gdje vodite svoj tim, borite se za ulazak u prvu ligu i mogućnost da vaš igrač predstavlja nacionalni tim svoje države. Imate šansu da pobijedite na izborima i postanete selektor nacionalnog tima i da vodite reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu. Vaš protivnik nije vještačka inteligencija, kao u drugim igrama, već hiljade drugih igrača iz 90 zemalja svijeta.


    Igra pokušava simulirati stvarni proces nogometne sezone, timovi mogu izboriti promociju u višu ligu, ali i ispasti iz nje, novi igrači dolaze u tim iz juniorske škole, igrači stare i njihove sposobnosti opadaju u zavisnosti od godina. Nove zemlje konstantno ulaze u igru, a sa porastom menadžerske zajednice, dobijamo takođe i prevode na nove jezike.


    Pridruzite nam se na http://www.sokker.org
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    XTRage, a sta ti imas od toga sto ih stalno reklamiras? :roll:
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nista, samo pomazem da se prosiri broj BiH korisnika u ovoj igri i ojaca reprezentacija...
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Znaci jaki smo u sokkeru kao u stvarnom zivotu? :lol:
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Ima li na tom "sokkeru" kakvih licenci da prodamo NSBIH? :D
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zasad smo tu negdje :D

    Koči nas manji broj korisnika u odnosu na ostale zemlje pa pokusavamo reklamiranjem po forumima dovesti sto vise ljudi u igru...
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    [22] South Africa 12
    [47] Bosna i Hercegovina 279

    Je li ovo 12 korisnika a 22. mjesto, a mi 279 korisnika a 47 mjesto..
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne, ta dva broja u zagradi su country ID koji se upotrebljava za linkove.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Ma mislio sam da je to oznaka pozicije, jer vidim kod Poljske, cini mi se, [1] a broj korisnika je najveci, pa sam zato kont'o da je to mjesto... Pa koje smo mi to mjesto?
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trenutno smo 39. od 82 repke...

    Na granici smo trece i cetvrte jakosne skupine (kvale imaju 13 grupa)...
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Evo prijavio sam se.. pa kazu treba cekati da ti admin odobri.. ccc.. Sta ce odobravati, nece valjda da provjeri jesam tacno upisao ime i prezime.. :)
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mora te smjestit u ligu ako ima mjesta. Ako nema, cekas pauzu u sezoni da se lige prosire.