www.sokker.org

Discussion in 'Igre i konzole' started by XTRage, Oct 11, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  2. selvin

    selvin Moderator

    Dobio sam mail da sam "rejected" :D Ne znam sta im se nije svidjelo od mojih podataka.. :mrgreen:
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  4. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Ev ja sam se prijavio, samo cekam da mi dodje e-mail :D
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    I ja sam cekao.. kad dodje "rejected" :D Tako da vise i ne zelim da pokusavam da se registrujem..
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ubrzao sam malo proces za danas kod admina (inace sam moderator za BiH), Bosnian Kingsi su spremni za tebe ;)

    Od sutra mozes voditi klub normalno...
     
  7. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Hvala bro, ako mi se svidi igra igrat cu je redovno :D
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ako sta treba javi se, username je isti...
     
  9. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Nije problem, hoce li mi doc sutra neki mail ili se samo logujem sutra?
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Doci ce mail ali ne moras nista potvrdjivati, mozes se logovati i bez njega...
     
  11. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Ev moze mi, moram sad ici pa cu veceras pocet igrat.
     
  12. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Iskreno nije mi nesto igra. Jednostavno mi se nesvidja koncept, a i nije mi bas pregledno. Ali ko voli ovakav tip igara mozda mu se i svidi.
     
  13. Zombie

    Zombie Aktivista

    Ma naravno da je bezze, Hattrrick je br. 1. u tim fudbalskim menadzerima.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Onda nastavi i dalje trenirati samo jedan skil do besvijesti i cekaj da se rezultati random generisu :lol:

    @amaroking: ne mozes nikako u 2 dana suditi, nisi jos ni utakmice jedne imao, niti juniora izvukao, igra je jednostavno sjajna :wink:
     
  15. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Najgore je sto ja nekontam, nekontam ono sa treningom nit vidim kad igram utakmicu.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pitas na forumu sta ne znas i sve ti se objasni !
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Doslo je do prosirenja cetvrtih liga, mnogo slobodnih mjesta i velike sanse za brzi ulazak u trecu ligu.

    Navalite http://www.sokker.org :wink:
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    up, igra je jos bolja, uvedene su U21 reprezentacije, napravljeni novi skinovi, broj korisnika se povecao, navalite :wink:

    http://www.sokker.org
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja sam jednom igrao ovaj sokker. Do predzadnjeg kola nisam imao poraza. Fakat sam bio slozio ekstra ekipu, napravio dobru taktiku i ujedno sam zavrsio prvi (mislim 1-2 poraza svega) u 4 ligi. Poslije toga nisam išao direktno u 3 ligu nego u doigravanje sto je veoma glupo s obzirom da sam bio prvak. U doigravanju izgubim od nekog levata i ostanem 4 ligi. Na kraju, moras sve ispocetka i ja odustanem.
    Nije realno ni fer to da zavrsis prvi i opet na kraju ne prodjes. Znam da je bilo neko pravilo da 16 najbolje plasniranih ''pravaka'' ide direktno, tako nekako.

    Uskoro (kada rijesim neke stvari) planiram poceti igrati FM Live jer je to jedina najvjerodostojnija simulacija fudbala.
     
  20. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Pokusaj kopiranja HT-a....HT ti je kao nogometi AOC..LEGENDA nad LEGENDAMA...kako uopste mozete porediti HT sa ovim "shit"...