Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  3. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Gdje si kupio kupio kod nas za istu cijenu, posto i ja planiram uzeti ovaj od 2gb + 16gb ali treba cekati...
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta postane laggy kod pretrazivanja kanala/filmova/serija ili dok gledas laga?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Interfejs/skrolanje/trazenje.
    Video kao video kad ga pustis bez ometanja je isao OK koliko me sjecanje sluzi, ali kod rewind-anja i pozivanja menija (da prebacis titlove ili audio npr.) bi nastajala patnja.
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    jarane ti ga opisa ko da prebacivanje titla traje sat vremena, ako neko nema zivaca da saceka koju sekundu onda je tu problem u osobi a ne uredjaju
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobro svako ima svoje ali po meni razlika u cijeni je i vise nego opravdana za puno fluidnije iskustvo.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel ima ista gore kad softver zapinje :D
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jos kad bih poceo pricu da nema idealnog rjesenja na ovom fragmentiranom trzistu (Tizen, webOS, Android, Roku, Aquos, Firefox OS, Apple TV itd., pa milion razlicitih modela TV-a i box-ova) neki bi me ovdje kamenovali :mrgreen:
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je najveći problem što ti prodaju "smart" tv i naplate masno, a možeš to riješiti sa 50 dolara i opet bolje radi. Ako hoćeš kupiti tv koji nije smart onda si osuđen na loš panel.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I na svakom smart TV-u nesto nedostaje, ili je los hardver pa OS radi sporo i nije future-proof, ili Amazon/Netflix ne rade na max. rezoluciji, ili neki od app-ova koji zelis nije kompatibilan (Kodi na mnogima npr.), ili je los wi-fi prijem, ili ne voli titlove neke, ili nema voice search (ok, hajde bez toga se moze, ali fina je stvar).
    I opet nabacis dobar box na to sve da rijesis sta ti nedostaje, pa moras prebacivati source svako malo, i imas daljinski viska (ok, moze se i sa tim zivjeti :mrgreen:).

    Ja sam dugo vagao i na kraju uzeo relativno jeftin non-smart.
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mislim da je ovo najbolja stvar za multimedije, koristio sam, ali izgleda da vise nema u prodaji. U lijevom i desnom cosku su lijeva i desna tipka, kao na gamepadu, zaista prakticno.

    http://www.pcdistrict.com/modules/produ ... d-3784.jpg

    Sad je u opticaju ovaj model istog proizvodjaca

    http://d1b4j0je2zat9y.cloudfront.net/17 ... 0/16006183

    Sto se Smart aplikacija tice, ne vidim nijednu narocito korisnu. Prijatelj kupio za LG Smart TV maksuz kameru za skajpa pa ga eto ukinuse. Na Samsungovom SmartHubu jedino su mi korisne aplikacije DailyMotion, Youtube i mozda AccuWeather, ali i to ne koristim, sve ostalo tipa HBO se placa i nije mi prakticno nikako za koristenje, radije baciti na stick ili preko HDMI streamati. Browser je patnja ziva na tom cudu. Usput mi jako cesto iskace popup 'Dovrseno azuriranje SmartHuba', jedino rjesenje je izgleda da istekam Ethernet kabl iz TV-a.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: RE: Re: XBMC

    Evo šupkao pola dana. Što se tiče fluifnosti super radi, ali imam problem sa da svojim pojačalo, iako ima port samo šušti. Moram proguglat na prvu vidim još raje ima problem. Šteza ako ne dredim, ovako sam osuđen na zvučnike od tv a

    Btw koji su najbolji addoni za kodi i za kanale sa naših prostora?

    Evo sredio i pojačalo, sve pet :)
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo danas i meni prodje kroz ruke ovaj A95X sa 2GB RAM-a.
    Ide OK interfejs, kvalitet izrade, pogotvo daljinskog i punjaca je bas na niskom nivou, i daljinski moras bas ciljati prema box-u koiko sam upratio ali jbg za 49 eura ne mozes puno ocekivati.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    uff skup 100KM.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne mogu da shvatim kako ti je skupo 100km. Mora se ciljati i meni to smeta, ali ne bih se složio, meni bolje leži od mog Panasonic TV a. A stvar super radi, na kodiju imam tonu addona, nikad nije zatekao.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa vidjo sam modele od 1GB po 15$
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Ma kakvi to, sve ispod ~50$ se ne isplati uzimat zbog zdravlja i zivaca :D
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    To je ono sto si meni slao i odmah sutradan je sve pobrisano sa racuna na ebayu, nikako da se nakanim tražiti povrat novca jer za to

    Sent from my Alcatel Idol 3 using Tapatalk
     
Thread Status:
Not open for further replies.