Xbox360 gamepad za PC

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vedo, May 7, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

  2. Esh

    Esh HWB

    Imas vjerovatno u Algoritmu (Hr). Kod nas u "zvanicnoj" prodaji naravno da nema.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nema ga jer nema dovoljno interesovanja ali vecina ms partnera bit trebala da moze naruciti pc verziju
     
  4. GW

    GW Moderator

    Možeš i uzeti dualshock 2 i adapter. Po meni bolja opcija.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    mozes li mi baciti kakav broj na PM od nezvanicnog prodavaca? :)
    Isto tako, posto na MS-ovoj stranici se moze skinuti driver za obicni X360 gamepad, kakva mu je onda razlika?
     
  6. ming

    ming Veteran foruma


    Nema razlike, isti je kao i PC verzija, samo je wireless varijanta problematicna jer moras kupiti posebni wireless adapter koji mocno kosta.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    jebo wireless, dosta mi sto se moram zezat sa punjenjem misa. A jos jedno pitanje, ima li dupljaka ovih gamepadova, da uzmem obicni za x360 od ovih sa market.ba / Superoglasa, mogu li mi uvalit kakav fush (ako da, kako ga skontat)?
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    kul. Hvala za pomoc, ako ko zna kakvog lika kod kojeg se mogu uzeti novi x360 gamepadovi molio bi nek javne na PM.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    ja mislim da sam u genelecu vidio saitek x360 gamepad
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    kupljen jedan preko market.ba, 80 KM, nov. Nema ih lik vise, trazit cemo jos jedan.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imam druga koji je kupio par komada bashka za sokera al po meni ergonomija 0 bodova ima hronicno neprecizane butone za usmjeravanje igraca, logitech rumblepad za klasu bolji ako mene pitas
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    ovaj jedan sto sam nasao je jaran kupio, ja cu uzet isto za koji dan, pa prenesem licne utiske. Ma na svim review-ima ga hvale ko sveti gral, a i dobro je kad npr. u igrama tipa Last Remnant ili drugim portovima pise da pritisnes "Y" - odmah znas o kojoj je tipki rjec, dok sa standardnim gamepadom se moras sjetiti koju si tipku na svom gamepadu vezao za "Y".
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa i nije bas nesto skupo. Mene prije nove godine izasao 16E u Dojčlandu. Moze se i naruciti s neta za slicne pare.
    D-Pad je jako los na ovom gamepadu, ali i to je popravljeno krajem prosle godine u nekoj od revizija. Kako god, to bi trebao biti najmanji problem jer se tu svakako trebaju bindovati ne bas neke bitne funkcije u igrama, ostalo se naravno igra na "gljivama". Zaista je ljepota vidjeti makar u GfW naslovima direktnu podrsku za ovu stvarcicu bez zezanja sa nekim x-input emulatorima i pluginima.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima fusheva, i to dobrih (ima ih na dealextremeu recimo), tako da bih ja isao na ovaj drugi.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    ok, nego sam kotao od tog za cvaju uzet, vidim da je Powerseller i da dila opremu za X360,a nije bas mala razlika u cijeni :)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mozda je sve ok, nemam pojma. Samo sam skeptican. :)
     
  19. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Imao sam prilike rukovati sa ovim na Xboxu ali po meni ti je Logitech Chillstream mnogo bolji gamepad i mnogo bolje izgleda a i veoma je lagan za koristiti.i kako kazu ima "hladjenje"
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I mnogo manje je kvalitetan isto tako. LOL za "mnogo bolje izgleda"...