Xiaomi Mi3 boot loop

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kolinsb, Aug 29, 2016.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja. Vec treci dan se patim, ne mogu osposobiti svoj Mi3. Prije 3 dana sam na njega nabacio MIUI 8 beta 8.6.25 preko fastboot-a. Instalirao sam sve aplikacije, medju njima kroz recovery i Superuser. Sve je ok radilo, da bi sutradan poslijepodne telefon iz cista mira poceo da se rebootuje. Samo se vrti Mi logo. Nema sta nisam radio, ali ga jos uvijek nisam vratio u ispravno stanje. Ne mogu uci u recovery (iako ga uredno instaliram preko fastboot-a), jedno sta mogu jeste pokrenuti fastboot. Probao sam par verzija MIUI ROM-a, i sa V7 sam sinoc osposobio telefon, da bi se isto pocelo desavati nakon sto sam pokrenuo Antutu (jer sam time htio istestirati telefon). Brisao sam i particije (ovo uputstvo: http://en.miui.com/thread-138246-1-1.html#pid2685131).Ako neko ima kakvu ideju bio bih zahvalan, posto sam trenutno bez telefona :(
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ocito je neki hardverski problem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ne bih bas bio siguran da je hardverski problem.

    Jesi li probao instalirati pomocu one njihove aplikacije, ima je na miui forumu.

    Jel ne mozes nikako doci u recovery, ni onaj miui, ili samo ne mozes doci do custom recovery-a



    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Riješen problem zamjenom baterije :) tačno 2 god od kupovine telefona ccccc
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dobro je da rijesio
    najgore je kada imas problem a ne znas sta ga uzrokuje