YouTube pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JaLa, Apr 18, 2013.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    pozdrav,

    Imam namjeru da skinem 2-3 muzicka seta sa YouTube-a za privatnu upotrebu.
    Koji program da koristim da automatski skine samo zvuk bez slike (ako je moguce) i to u najboljoj kvalitet (znaci ne 240p nego 480p ako je dostupno) ?

    Hvala
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kucaj u google "youtube to mp3". Imas nekoliko sajtova za takve stvari samo koliko sma primjetio mp3 bude mono a ne stereo.
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Freemake Video Downloader.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    odes na http://keepvid.com/

    Copy-paste link od Youtubea i ponuditi da je skines u 1080p, 720p, mp3 itd.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nije ni JDownloader loš, automatski prati clipboard i odmah ponudi da se skine video u raznih formatima i kvalitetima, super ako se radi o vise stvari :)
     
  7. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    +1
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ko mi obrisa post....Vedo?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    DVD video soft je predobar program. Preporuka za njega!
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    najjednostavnije je instalirati IDM koji se integrise u browser i dobijes download dugme iznad svakog flash videa :)
    [​IMG]
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo jos jedan dobar programcic (plugin)
    http://www.bestvideodownloader.com/
    integrira se u browser i kada se otvori youtube klip,pojavi se dugme "download" i klikom na njega izbaci kvalitetu videa,audio format (mp3,aac,...)

    super stvar i nema peglanja i kopiranja linkova

    brzo i glatko
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    IDM radi sa bilo kojim flash videom a ne samo youtube, ali nema direktan download samo mp3 zapisa.
     
  13. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    vidtomp3.com
    bez ikakvih zajebancija

    edit: nemam pojma u kakvoj kvaliteti skida :smt003
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li mene zezaju browseri, win8, telemach ili nesto deseto.. kada mi loading nekog klip stane ili ide sporto cak i na 240p ..ili sto vec nekoliko dana ne mogu gledati klip od sredine? Svaki put me baca na pocetak ?

    Ili mogu da preskocim i krenem od one minute koja je učitana ako je do te mjere dosao loading ali se desi da kliknem na dio gdje mi je već učitano a onda se loading prekine i nastavi ponovo od te minute gdje sam kliknuo. Znaći ono ucita prvih 5 minuta, ja kliknem na drugi minut i on meni podje opet učitavanje od druge minute.

    Generalno, youtube mi je postao grozan.
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imam isti problem na poslu gdje imam sync 100/100mb net youtube stopa i do njih je.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo zeza jedno par dana pa reko da nije nesto drugo prob.. a ovo mi najvise smeta:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni isto ali samo na hd rezi
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imam isti problem, i ja sam se pitao šta je, jer mi stvarno smeta.
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Slicno i kod mene. 1080p i 720p me zezaju, ali ne svi klipovi. Ili nece da nastavi od zadane minute, vec krene od pocetka, ili nece da ucita HD.
     
  20. JaLa

    JaLa Komšija

    Zaboravio sam skroz da javim, ovaj DVDVideoSoft sam probao i radi super. Bar ja na slusalicama ne cujem nikakve sumove ili slicno... Dodatno ima ta ikonica za download video/mp3 koja je integrisana u YouTube.
    Extra stvar za one koji slusaju muzicke SET-ovePreporuka