YouTube pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JaLa, Apr 18, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    kod mene ucitava bilo kako instant.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' sam gledao na laptopu, win8. Istant ucita ali jedina razlika koju primjecujem jeste da je iza vodea crna pozadina dok je na laptopu sve bijelu. Predpostavljam da je kod tebe win7, da li je crno ili bijelo iza videa ?

    To ne prouzrokuje ekstenzija jer je nema na IE a i tam oje crna. Sumnjam da nije onda do toga.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    win7, kad je centriran video crna pozadina kada je lijevo bijela. Probaj staviti najnovije drivere na mreznoj, sa stranice proizvodjaca.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Onda nije do crne pozadine. Driveri nisu pomogli ali neko keširanje zeza garant.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kake su postavke u properties kartice auto ili si postavio fixno ip i dns adrese?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    IP je auto, DNS sam probao googleov ali isto.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probaj IP ti ukucat a dns 195.222.60.60 ako se na BH telecimu
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Na telemahu sam, koji bi to IP trebao ici ako nije na auto ? Tanak sam sa mrežama, prije su bile postavke od njih, sada je sve auto.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ukucaj u cmd ipconfig/all pa ce ti izlistat ip i dns adrese
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ah, lokalni IP-jevi.. da. Evo kombinujem ali nema razlike. Ovi youtube dodatci su vjerovatno problem. Ucitavanje da li video info-a ili komentara ali generalno fierfox ima najvise problema. Evo koliko zna trajati dilej: https://www.youtube.com/watch?v=R2HwMBW ... e=youtu.be

    Uglavnom, dokle traje onaj loading gore na tabi, dokle znaci ucitava stranicu, ne prikazuje cijeli player. Kada ucita onda ga prikaze.

    Mada sam ove video dodatke pokusao ugasiti kroz ekstenziju ali i nije bilo 'vajde.

    Opera radi nesto bolje nakon reinstalacije ali i dalje zna faliti klipa nekih 2-3 sekunde.
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    jucer instalirao neki novi sminkerski firewall cisto testa radi, jutros odgledao nekoliko videa na youtubeo i kad sam pogledao statistiku u firewallu vidim ovo, nisam znao da yubito ima svoje caching servere i u lijepoj nasoj

    [​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    samo kvalitet los skroz.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno ce doci do punog izražaja sa 5K ili 8K kamerama.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Bas je vrhunski ovo 360 stepeni :D

    Jos tekme da nastimaju nema kraja ovome :O
     
  16. black

    black Komšija

    Ekstra fluidno kod mene na telefonu , jos kad mi dodje Google Cardboard za par dana hehe
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    google opet čačka sa youtubeom, sada je drugacija subscription lista
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    o ovome pričam, jel se samo meni pojavljuje ovako, ruzno mi ovo
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa kako ti je prije bilo ? Ja nisam nista primjetio.