Web development - All about

Umjetnost programiranja! Zadaće i seminarske ne radimo, savjete nudimo.

Moderators: Dog_Father, selvin

MakaveliTheDon

Re: RE: Re: Web development - All about

Postby MakaveliTheDon » 12 Mar 2017, 14:28

Ninja wrote:Ako hoćete lakše da nađete poso, bacite se na Angular 2 i TypeScript. Ima dobra dokumentacija online, a evo i jedna knjiga za TypeScript.

Ko voli video tutorijale, većini je najbolji PluralSight. Može se dobiti pass za tri mjeseca besplatno kad se registruješ na Dev Essentials.

Ovaj je veoma dobar:
https://app.pluralsight.com/library/cou ... f-contents

Nisam znao za ova 3 besplatna mjeseca. Hvala btw :D
Trenutno ucim HTML Fundamentals na pluralsight. Od svih tutoriala i knjiga ovaj mi se cini najboljim, jer odma ide u srz htmla. Naravno poslije toga ide i css i javascript.

Sent from my SM-T230 using Tapatalk
ASUS H97 PLUS / i5 4460 / R7 370 / DDR3 8GB 1600MHz KINGSTON HyperX Fury / CM B500 2.0 / Asus VS228NE / 1TB Seagate Barracuda / Kingston V300 120GB / G400 / G230
SP hardcore fan
Ninja

Re: Web development - All about

Postby Ninja » 12 Mar 2017, 14:42

Jako je tražen i React.js, čak i više od Angulara. Također vrlo dobra dokumentacija (Facebook ga je pravio).

mobsterc wrote:Poz
Da li bi bio mozda zainteresovan raditi na nekim idejama loklanog karaktera, znaci pokusati razviti neke servise ovdje? Naravno, ne full time ako vec stremis online zaradi :)
Imam par ideja, trazim ljude koji se mogu pronaci u tome, pa mozda i neku firmicu otvoriti, zavisi kako bude islo...

Zainteresovan sam.
065/087146

Return to “Programiranje (aplikacije, web dizajn...)”