BH Telecom Nove tarife. Kako obračunavaju?

Istine i laži o ponudi mobilnih telekom operatera.

Moderators: Dog_Father, selvin

SpookyMoO

Re: BH Telecom Nove tarife. Kako obračunavaju?

Postby SpookyMoO » 13 Apr 2017, 17:37

Odem danas do bht da pitam mogu li unaprijed da otplatim svoj a3 2016 sto sam uzeo na rate, kazu mozes ali jedino ako ces uzimati novi telefon.Rekoh, pa mislio sam za suprugu uzeti taman neki ali kaze ima kvaka.Ako odlucis odmah da otplatis 13 rata koliko mi je ostalo platim tih 13 rata po 17KM i jos mi oni naplate "penal" sto cu otplatiti odmah telefon!!!???Dakle 13 rata plus 80KM "kazne"--mislim, kakva je ovo lopovska politika??Znaci ti mene kaznjavas sto ja hocu da ti odmah platim i jos ti uzimam novi telefon kod tebe??!!Hvala lijepo vise nikada nista kod vas necu uzeti.Radije cu otici fino i kod ovih prodavaca tipa pika ili lokalaca kesirati drugi telefon...djubrad lopovska!
Image
anel007
Komsija

Re: BH Telecom Nove tarife. Kako obračunavaju?

Postby anel007 » 13 Apr 2017, 18:19

lose su ti to objasnili, i ja sam mnedavno kupio drugi telefon prije nego sam otplatio jedan i ponudjena mi je opcija da biram na koji cu da mi racunaju popust koji se dobije u zavisnosti od paketa koji koristis, fazon je sto ne mozes po snizenoj cijeni placati 2 telefona nego se moras opredjeliti za jedan pa sad sta ti se vise isplati
Image
Image

Return to “Mobilni provideri i usluge”