P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Oglasi vezani za kategorije koje nisu izričito navedene.

Moderators: Dog_Father, selvin

User avatar
aeRo
Komsija
Posts: 1792
Joined: 12 Jul 2008, 12:09
Location: Rajvosa

P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Postby aeRo » 17 Oct 2016, 20:16

Pozz raja,

Nakupilo se neke odjece koja nikad nije bukvalno obucena, pa reko bolje da neko nosi nego da meni stoji u ormaru :mrgreen: . Ako neko bude zainteresovan da uzme vise stvari, korigovacemo i cijene. Sve su velicine M, ali su uglavnom vece stvari, ja bi prije rekao kao L. Za nekoga od 85-90kg i nekih 180-185cm visine.

Kosulja Nara Camicie: http://www.olx.ba/artikal/23251198/nara-camicie-muska-kosulja-nova/
Kosulja Nara Camicie: http://www.olx.ba/artikal/23251157/nara-camicie-muska-kosulja-nova/
Kosulja Gant: http://www.olx.ba/artikal/23251284/muska-kosulja-gant-nova-velicina-m/
Kosulja Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251372/nova-muska-kosulja-ralph-lauren-polo/
Kosulja Hollister: http://www.olx.ba/artikal/23251334/muska-kosulja-hollister-abercrombie-fitch-nova/
Kosulja Tommy Hilfiger: http://www.olx.ba/artikal/23251426/muska-kosulja-tommy-hilfiger-nova/
Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251484/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251526/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251548/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
Polo majica Concrete: http://www.olx.ba/artikal/23251579/polo-muska-majica-concrete-velicina-m/
Polo majica Kerver: http://www.olx.ba/artikal/23251607/polo-muska-majica-kerver-velicina-m/
Dzemper Massimo Dutti: http://www.olx.ba/artikal/23251641/nov-muski-dzemper-massimo-dutti-velicina-m/
ASUS ROG G750JX
Screen: 17.3 Full HD"
CPU: Intel Core i7 4700HQ 2.4Ghz (3.4Ghz Turbo) Haswell
GPU: nVidia GTX 770MX 3GB GDDR 5
RAM: 24GB DDR3 1600Mhz
HDD: 1TB + 500GB SSD
OS: Windows 8
Bang&Olufsen Sound System
User avatar
Zeleni
network ninja
Posts: 4251
Joined: 30 Jul 2003, 21:06
Location: U nas u Sveckoj
Contact:

Re: P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Postby Zeleni » 18 Oct 2016, 10:30

Nije ni cudo sto odjeca nije obucena ;)
ImageImageImageImageImage
CCIE Written 930/1000. CCIE LAB : 5% Done.
----------
Haber Kutija
User avatar
mobsterc
Komsija
Posts: 2149
Joined: 22 May 2007, 20:31
Location: Sarajevo
Contact:

Re: P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Postby mobsterc » 18 Oct 2016, 14:11

Zeleni wrote:Nije ni cudo sto odjeca nije obucena ;)

:smt005
User avatar
aeRo
Komsija
Posts: 1792
Joined: 12 Jul 2008, 12:09
Location: Rajvosa

Re: P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Postby aeRo » 10 Apr 2017, 12:03

Ako je neko zainteresovan mogu ove stvari sve po 20KM manje za forumase...
ASUS ROG G750JX
Screen: 17.3 Full HD"
CPU: Intel Core i7 4700HQ 2.4Ghz (3.4Ghz Turbo) Haswell
GPU: nVidia GTX 770MX 3GB GDDR 5
RAM: 24GB DDR3 1600Mhz
HDD: 1TB + 500GB SSD
OS: Windows 8
Bang&Olufsen Sound System

Return to “Ostalo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest