All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Nisi ni mogo jer je ovo nova Panamera koja je za klasu ljepsa i bolja od prethodne. Inace je rijetka, u Sa sam vidio ovu bijelu i vrnu. Bila je jos jedna Plava iz Travnika...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Nagledao sam se po Sa i Zagrebu vise novih Panamera, al ova full bijela (stock dodje sa nekim crnim maskama po dnu) sa ovim felgicama je top.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma brutala je nova Panamera, bas sam to spominjao u jednom od topik-a, stara je imala nekih ruznih elemeneata ali nova je bas top.
    Tamno plava ili tamno siva, nista bijela :D
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nemoj srat, ja ovdje u Stockholmu jos ni jednu ovu novu vidio nisam :rolleyes:
    Gdje je europa gdje smo mi :D
     
  5. black

    black Komšija

    Meni je najbrutalnije auto sto sam vidio u gradu Tesla Model S P100D(najjaci model, 2.8s do 100) i to Pearl bijela
    Nase table bile.
    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  6. zhady100

    zhady100 Aktivista

    A Kramar prodaje obicnu 100D pod specifikacijama od P100D i to za 300k KM


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    P100D ubrza za 2,4 sekunde do 100 km/h.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    P100D ima bateriju od 100kwh. Bez superchargera, punis ga 3 dana do 80% :D
     
  9. Ninja

    Ninja Komšija

    Nije ni predviđen za nas bijednike.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da se na sinama voze auta, kod nas bi ljudi nasli nacin da izginu. Strasno koliko ljudi divljaju po putu. Evo kisa padne, masan put, niko ne uspori ni 1km/h. Kod mene ispod kuce je prometan put, pravac, svakih 5min neko naglo zakoci...
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Podlugovi jasta su nego, malo se momci potrkali i et raspadne se auto a suvozac nastrada.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika...o-25-godisnji-suvozac-policija-utvrduje-uzrok
    Slicna situacija i ovdje.
    Da dodam da sam danas bio i svjedok jednog udesa. Taman kisa pocela padati, svi zure na semafor i onda na crveno naglo koce. Jedan naglo zakoci drugi iza njega isto, dok jedna stara Corsa nije stigla da se zaustavi, vjerovatno lose kocnice, samo prokliza i zabila se u auto ispred. Peugeot 308 je bio auto ispred cini mi se i ima dosta oguljen zadnji branik, dok se Corsa stara naprijed skroz udubila.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    Ma djeca za volanom, koliko sam upratio taj vozac audia je pravo mlad 20-22 godine ima.

    Mene tako neku noc klinjo udari, ukljucuje se sa sporednog puta i nit koci niti gleda ima li koga i pravo u moju desnu stranu, epilog svega njemu kazna i sve sta s tim ide a meni zamjena vrata, blatobrana i svega sto ide oko centralnog stuba, stete bar 1000KM i onda natezanje sa osiguranjima za isplatu.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    ludilo na cesti... al mislim prije da je to sto ljudi NE ZNAJu da voze... nema veze sa brzom voznjom.
    Pogledajte kako se vozi vani, zg, wien, munchen, pa mi smo baje, pa opet nema udesa kao kod nas...

    pored sto raja ne zna da vozi tu su i ljetne gume zimi i zimske gume ljeti na autima... kocnice slabe, i jos 10 razlicitih faktora sto ih vani pa bas i nema..

    btw

    Preksinoc vozim prema foci, cirka 8 sati mrakaca vec.
    Silazim sa rogoja i ima onaj pravac kad tek sidjes, upalim duga svjetla kad u traci sa lijeve strane (da ne kazem da je mjesec bio pravo mlad) 4-5 divljih svinja, samo stoje, ne krecu se :D
    A ja cirka 50-60 u povecanu brzine idem.
    Znaci nije da ih nisam vidio, nego da su bili u mojoj traci bilo bi krvi....
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Haj sto bi bilo krvi, al sto bi tebi auto bilo unakazeno.

    Ja inace radim za osiguravajuce drustvo od oktobra prosle godine, i posto nismo za profit firma, znaci nismo privatni nego svi klijenti su dio vlasnicke mase.
    Helem, radili su istrazivanje, autao od 2010 pa na dalje, u normalnim sudarima, do 80km/h, sansa za preziviti je skoro pa 99%, dok je sansa za povredu nekih 70%.
    Ova najnovija generacija se predvidja da ce imati postotak povrede nekih 60ak posto. A ove slike sto staviste gore, ovo ne znam sta je bilo. Koja je to sila da je audi prepolovljen...
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    brutala, nije ispod 200 isao autoput... vole nagazit
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Auto nagazim :mad:

    [​IMG]

    Angela Merkel salje pozdrave :)
    70 ojro.
    121 u 100 zoni :) Bila baustela, sakrili kameru ispod nadvoznjaka, i to je to :D
     
    SamiRX-8 and Pelikan like this.
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Drug krenuo da upali auto, počelo dimit, i ugasio se. Ne daje nikakve znakove, ne može ni da vergla.. audi a4 2006?
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Po najnovijim informacijama isao je dozvoljenom brzinom na autoputu, ali dzaba nije to mala brzina opet, plus mokar i masan asfalt.

    edit: ipak izgleda bombaju sa informacijama, nije niko lud da povjeruje da se bar onakvo auto moze presijeci haman na pola pri brzini od 130km/h..
     
    Last edited: Sep 26, 2017